FILMBOX Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

FILMBOX Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

FILMBOX güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda FILMBOX ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere FILMBOX frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 11012 yazın. FILMBOX uydu frekansı 11012 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. FILMBOX frekansı için V-PID: 105 ve A-PID: 205 ‘dür. Bu şekilde FILMBOX güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda FILMBOX Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile FILMBOX televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 11012

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 30000

FEC: 5/6

V-PID: 105

A-PID: 205

Uydu: T3A

Yukarıda FILMBOX uydu frekansı, FILMBOX 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir