FlexiSpy Kimler için Uygundur? Nasıl Kullanılır?

İnsanlar arasında güven ve şüphe duygusu, son yıllarda araştırmalara göre artmış olduğu söyleniyor. Buna neden olarak gösterilen sebepler arasında başlıca teknolojinin gelişmesi gösterilmekte. Çünkü gelişen teknoloji ile insanlar artık daha rahat bir şekilde istediklerine ulaşabiliyor. Hatta aldatma vakaları da son derece artış gösteriyor. Sosyal medya üzerinden tanışmak konuşmak çok kolay ve insanlar da buna yöneliyorlar. Ebeveynler teknoloji konusunda zamane çocuklarından birkaç adım geride takip ettikleri için ilkokul çağındaki bir çocuk bile yetişkin bir bireyi kandırmakta, yalan söylemekte zorlanmıyor. İnsanların birbirine olan güveni azaldığı i.in her olaya artık şüphe ile yaklaşılıyor. İşverenler, ebeveynler, herhangi birisi ile duygusal bağ içerisinde olan kimseler sürekli olarak kontrol etme ihtiyacı duymaktadırlar. Artık bu hiç de zor değil. Gelin hep birlikte profesyonel bir casus yazılım programı olan FlexiSpy inceleyelim.

FlexiSpy Nedir?

FlexiSPY, profesyonel bir casus yazılım programıdır. Bu eşi benzeri bulunmayan mükemmel uygulama ile her yerden istediğiniz kişiyi ya da takip edip kontrol altına almak çok basit. FlexiSPY herkes için tercih edilebilir bir programdır. Casus yazılım programımızı ister ebeveyn olun ister işveren her konuma göre yazılımlarımız vardır. Bizim amacımız siz değerli kullanıcılarımızın şüphe ve meraklarını gidererek içlerini rahatlatmaktır. Üstelik kurulumu ve kullanımı da oldukça basit! Tek yapmanız gereken uygulamımızı satın alıp kullanmak istediğiniz cihaza kurmak. FlexiSPY çalışma prensibi zorlanacağınız türden bir yazılım programı değildir takip etmek istediğiniz cihaza kurulumunu yaptıktan sonra veriler sizin cihazınıza gelmektedir. Çalıştırmaya başladıktan sonra kontrol artık tamamen sizin elinize geçmiş oluyor. Cihazın web arama geçmişini, uygulama kullanımlarını, notlarını ve daha onlarca şeyi anında görebiliyorsunuz. Hatta eğer programımızı mobil telefonlara kurarsanız telefonun bulunduğu çevreyi dinleyebilme ve telefon görüşmelerini kayıt altına alma gibi ayrıcalıkları da elinizde bulunduruyorsunuz.

FlexiSPY programının diğer yazılım programlarından farkı, fiyatı dışında size sunduğu hizmetleridir. Çoğu casus yazılım programlarında belli başlı pek fazla anlam ifade etmeyen özellikler bulunmaktadır. Hizmet olarak fazla bir şey sunmamalarına rağmen fahiş fiyat uygulamaktadırlar. Bu sebeple de casus yazılımı kullanmak isteyenler çekimser yaklaşıyorlar. Ancak FlexiSPY’da bunlar mümkün değil. FlexiSPY, size 40 çeşitten fazla takip ve kontrol edebileceğiniz seçenekler sunmakta ve çok cüzzi bir miktar karşılığında.

FlexiSPY’I KİMLER NE İÇİN KULLANABİLİR?

FlexiSPY uygulamımızı istediğiniz yerden kullanabilirsiniz. İsterseniz android ya da Iphone cihazlarına, isterseniz bilgisayarlara kurabilirsiniz. Ebeveynler çocuklarının internet ortamında neler yaptıklarını, telefonda kimlerle görüştüklerini, mesajlaştıklarını, hangi tarz sitelerde gezdklerini oldukça fazla merak ediyorlar. Bunun kontrolünü sağlamak için FlexiSPY sizin hizmetinizde. FlexiSPY bu alanda rakiplerinden daha fazla bilgi vereceği için ebeveynlerin istediği türden bir yazılım programıdır. Çocuklar, ailelerini sanal ortamda bu uygulama sayesinde artık eskisi gibi rahat bir şekilde yalan söyleyip kandıramayacaklar. Siz çocuğunuzun galerisindeki fotoğraf ve videolarına ve hatta kimlerle ne konuştuğuna bakabilirsiniz. Girilen site ve uygulamalar silinse bile buınlar anlık olarak portala düşer ve bilgiler silinse dahi siz bunları görebilmektesiniz.

İşverenler, çalışanlarından dürüstlük ve samimiyet bekleyip işlerini en iyi şekilde yapmalarını isterler. Bu amaçla da onlara güvenirler ancak bazen bu güvenleri sarsılabilir. İşte burada casus yazılım programımız devreye giriyor. Bununla beraber, çalışanlarınızın anlık konumlarını öğrenebilir, iş esnasında başka bir şey ile meşgul oluyor mu öğrenmiş olursunuz. Eğer çalışanlarınız bu programdan haberdar ise işlerinde her zaman daha başarılı olup sizin de memnun olmanızı sağlarlar. Aynı zamanda içeriden gelecek olan tehlikeleri de casus yazılım programımız ile önlemiş olursunuz.

Ücretlendirme

Uygulamamızın mobil cihazlar için iki çeşit paketi bulunmaktadır. Bilgisayarlar için ise tek bir paketi vardır. Mobil cihazlar için olan premium paketi, 1 aylık 389 TL, 3 aylık 559 TL, 12 aylık 839 TL’dir. Bu ücretlendirme bilgisayar paketimiz için de geçerlidir. Eğer isterseniz extreme paketimiz ile tam bir dedektif gibi en ince ayrıntılardan da haberdar olabilirsiniz. Extreme paketimizin ücretlendirmesi ise 3 aylık 1119 TL ve 12 aylık 1969 TL’dir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir