Flickr.com Backlink – Video Backlink Alma Yolları – 4

Genelde resim upload servislerinden backlink alınması konusunda karşımıza çıkan Flickr.com ayrıca video yükleme açısından da karşımıza çıkıyor. Yahoo’nun sahip olduğu ve uzun yıllar boyunca elinde tuttuğu bu sosyal ağ görsellerin paylaşıldığı bir adres. Alexa global ilk 500 içinde yıllardır yer alan fakat son yıllarda popülerliği azalan Flickr’ı video backlink alma yolları serimin 4. yazısında anlatmaya çalıştım. Aşağıda detaylarının de yer aldığı işlemleri yapmanız dahilinde ücretsiz olarak video backlink elde etmiş olursunuz.

Flickr.com Nasıl Kaydolunur?

İlk olarak https://www.flickr.com/ adresine girerek sosyal ağa ulaşın. Ekranın tam ortasında ya da sağ üst bölümünde yer alan “Sign Up” butonuna tıklayın. Karşınıza gelen ekrandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Son işlem olarak mail onayı gerekmekte. Kayıt formunda yazdığınız mail adresine gelen onay kodunu ekrana girmeniz dahilinde hesabınız oluşturulmuş olacak.

OKUMALISIN!  Ribony.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 14

Flickr.com Backlink Nasıl Alınır?

  • Onaylama işleminden sonra panelinize yönleneceksiniz. Bu ekranın sağ üst kısmında yer alan yükleme simgesine tıklayarak video upload edeceğiniz sayfaya gidin.
  • Choose photos and videos to upload” butonuna tıklayarak yüklemek istediğiniz içeriği seçin.
  • İlk yüklemelerimde hata aldım fakat yenileyince bu hatadan kurtuldum. Eğer siz de aynı hatayı alıyorsanız birkaç dakika sonra tekrar deneyin.
  • Yükleme işlemi sırasında “Add a description” kısmına URL’nizin de yer aldığı bir açıklama ekleyin.
  • Ardından sağ kısımda yer alan “Upload” butonuna tıklayarak açılan sayfadaki onaylama butonuna da ayrıca basın.
  • Yönleneceğiniz sayfada videonuz yer almakta. Play butonuna tıklayarak özel sayfasına yönleneceksiniz.

Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirmeniz dahilinde Flickr.com backlink almış olacaksınız. Ayrıca açıklama kısmına <a href=” “> html kodu ile anahtar kelimenizden de link alabilirsiniz. Ayrıca belirtmekte fayda var sadece video yükleyerek değil ayrıca görsel upload ederek de yine aynı şekilde bağlantı alabilirsiniz.

Diğer sosyal ağların aksine yönlendirme olarak değil nofollow backlink alırsınız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir