FOX CRIME Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

FOX CRIME Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

FOX CRIME güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda FOX CRIME ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere FOX CRIME frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12460 yazın. FOX CRIME uydu frekansı 12460 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Doğu olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 20800 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. FOX CRIME frekansı için V-PID: 2955 ve A-PID: 3055 ‘dür. Bu şekilde FOX CRIME güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda FOX CRIME Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile FOX CRIME televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12460

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: Doğu

SR: 20800

FEC: 3/4

V-PID: 2955

A-PID: 3055

Uydu: T4A

Yukarıda FOX CRIME uydu frekansı, FOX CRIME 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir