Franke Servis Beykoz

Servis çalışmalarında benimsediğimiz bir profil var ve bu profilin dışına çıkmayı da tercih etmiyoruz. Franke Servis olarak Beykoz’da hizmet veriyoruz ve 10 yıldır bu sektörün içindeyiz. İnsanları mutlu etmek ve sahip oldukları ürünleri daha kusursuz bir şekilde en kısa sürede onlara sunmak adına buradayız.

Kalitemizden şüpheniz olmasın ve zaten hizmet aldığınızda daha önce servis hizmeti aldığınız firmalardan çok daha kusursuz olduğumuzu sizler de göreceksiniz. Özel servis olmamız akıllarda soru işaretlerine neden olabilir ancak merak etmeyin az önce de belirttiğimiz gibi bir şans verdiğinizde bu firmanın ne kadar değerli işler yaptığını ve kaliteye ne denli önem verdiğini sizler de göreceksiniz.

Kaliteyi satın almanız adına buradayız ve bunu da uygun fiyatlar karşılığında yapıyoruz. İnsanlar daha kaliteli servis hizmetlerini daha ucuza alabilmek istiyor ve bunu sağlayan firmaların sayısı da her geçen gün biraz daha azalıyor. Franke Servis Beykoz olarak bizim amacımız sizi maddi anlamda da memnun etmek ve bu memnuniyeti de daha uzun süreli hale getirmektir.,

Taleplerinize bağlı olarak bazı düzenlemeler yapıyor ve eleştirilerinizi de göz önünde bulunduruyoruz. Büyümeye ve gelişmeye devam eden firmamızdan hizmet almak isteyen her ürün kullanıcısına kapılarımız açık ve hafta sonu da olsa acil ekiplerimiz sayesinde aynı gün adreslerinize geldiğimizi belirtmek isteriz.

Kalite bu adres ile birlikte ayaklarınıza kadar geliyor ve ürünlerinizdeki değişim emin olun sizleri de mutlu ediyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz eğer aktif olarak hizmet veren çağrı merkezi çalışanlarımızı rahatsız edebilir ve sizler de sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Her daim hazırız ve sizlerden gelecek telefonları bekliyoruz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir