Fuarlarda En Özel Tasarımlarıyla Point-Expo

Fuar Stant Tasarımı

Katılacağınız fuar ve organizasyonlarda katılımcıların aklında kalmak istiyorsanız fuar alanında açtığınız stantların tasarımlarının yeri çok büyük. Point-Expo fuar stant tasarımı ve imalatını yaparak büyük markalar arasında yer almakla kalmayıp müşteri görüşlerine yönelik özel tasarımlarıyla katıldığınız fuarlarda gözde haline geleceğinizin sözünü veriyorlar.

Fuar Stant Çeşitleri

Fuar stantları modüler ve ahşap olmak üzere iki çeşittir. Point-Expo sizlere iki çeşit standın hizmetini sunuyor! Eğer tercihiniz ahşap ise sizlere özel dizayn edilmiş ve istekleriniz üzerine yapılan imalat ile kişiye özel stantlar yapılır. Genelde ahşap stantlar fuar alanına özel dizayn edildiği için daha sonradan kullanılamazlar. Yalnızca sandalye, masa ve elektrik aksamı gibi malzemeler tekrardan kullanılabilir.

Eğer tercihiniz modüler stant ise bunlar daha önceden üretilmiş olup depolarda bulunan ürünlerdir. Fuar alanına parçalar halinde getirilir ve orada birleştirilir. Fuar bitiminde tekrar sökülerek depolanabilir ve daha sonradan tekrar kullanılabilir.

Fuar Stantlarının Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Fuar stantlarının renklerini seçerken fuar alanının genel konseptine uygun ve zeminin renklerine göre bir tercih yapılır. Dilerseniz sizlere özel o-podyum-karolaj, halı veya parke zeminler kullanılabilir. Ayrıca stantların renklerini fuar alanıyla uyumlu hale getirmek için stant boruları ve malzemeler boyanabilir ve tasarımında değişiklikler yapılabilir.

 

Stant Üzerinde Bulunması Gereken İhtiyaçlar

Firmanın ürününü en iyi şekilde tanıtabilmesi için stant üzerinde katılımcılara kendisini hatırlatacak kartlar, broşürler ve kataloglar vermeniz gerekir. Sizlere bu konuda da yardımcı olan Point-Expo, sadece tanıtım broşürleriyle kalmayıp standınıza uğrayan misafirlerinize en kaliteli ikramları vermeniz konusunda da yardımcı oluyor. Çay, kahve, kurabiye, kaşık, tabak ve benzeri ihtiyaçlarınızın karşılanmasında da yardımcı oluyor.

Daha fazla bilgi almak için Point-Expo’nun internet sayfasına göz atabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

KAYNAK: https://point-expo.com

SPONSOR İÇERİKTİR.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir