GALA TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

GALA TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

GALA TV güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda GALA TV ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere GALA TV frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 11061 yazın. GALA TV uydu frekansı 11061 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 4820 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. GALA TV frekansı için V-PID: 3075 ve A-PID: 3175 ‘dür. Bu şekilde GALA TV güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda GALA TV Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile GALA TV televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 11061

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: Batı

SR: 4820

FEC: 3/4

V-PID: 3075

A-PID: 3175

Uydu: T3A

Yukarıda GALA TV uydu frekansı, GALA TV 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir