Geleneksel Lokmacı

Geleneksel Türk tatlı kültürünün sembollerinden biri olan lokmalar, usta ellerde yeniden şekillendirilerek benzersiz bir lezzete dönüşmektedir. Günümüzde lokmacı açmak popüler bir hale gelmiştir. Türkiye’de yeni yeni başlayan lokmacı kültürü yeni nesil tatlarla yeni baştan yaratılmaktadır. Açıldığımız ilk günden beri farklı tatların peşinde koşan firmamız, en güncel lezzetlerle müşterilere hizmet vermektedir.

Ülkemizde hayır lokması adıyla yer eden bu geleneksel tatlı; cenazelerin, düğünleri, mevlitlerin vb. daha birçok özel günün vazgeçilmez tatlarından biridir. Yıllardır güvenle ve kaliteyle ürettiğimiz lokmalarla özel günlerinizde hayrınıza vesile oluyoruz. Hayır için ikramda bulunmak isteyen kişilerin aklına ilk gelen ürün lokmadır. Uygun fiyatlı lokmalar ile tüm hayır günlerinizde lokmalarımızla yanınızdayız. Hayır lokmasından pişiye kadar tüm lokmacı ürünleri ile yanınızdayız.

Sipariş Hattı : 0535 342 05 05

Mevlüt Lokması Nedir?

Türk İslam geleneğinin bir ürünü olan mevlütlerde ve cenazelerde lokma döktürmek, günümüzde insanların hala sürdürdüğü bir gelenektir. Özel günlerin vazgeçilmezi olan bu lokmaları firmamızdan talep ederek istediğiniz sayıda ve istediğiniz şekillerde sipariş verebilirsiniz. Uygun lokma fiyatları ile yılladır tüm müşterilerinin yanında olan firmamız, hayırlarınıza vesile olmaktadır.

Özel hamur kullanımı, gizli tarif şerbetleri ve kendine has şekli ile istediğiniz zaman benzersiz lezzete sahip lokmaları sipariş edebilirsiniz. Lokmaların sıcak sıcak yenmesi ve anında dağıtılması oldukça önemlidir. Bu nedenle tüm şerbet kazanları ve lokmaları ile kiralama işlemi yaparak ustalarımızda destek alabilirsiniz. İster sadece lokma isterseniz de doğrudan lokma döktürme standı kiralayarak özel günlerinizde hayırlarınızı yapabilirsiniz.

Lokma Döktürme Fiyatları

Gıda sektörünün en popüler ürünlerinden biri haline gelen lokmalar, son yıllarda popülerleşmesine rağmen geçmişte önemli bir yere sahiptir. Özellikle kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan bu lokmalar:

  • Cenaze,
  • Sünnet,
  • Düğün,
  • Kandil,
  • Bayram vb.

Özel birçok günde kişiler tarafından hayır amaçlı döktürülmektedir. Ekonomik ve makul fiyatlarımızla geleneksel lokma dökme servislerimiz sizin için istediğiniz zaman lokma dökme hizmeti sunmaktadır. Lokma döktürmek firmamız sayesinde artık oldukça kolaydır.

Lokmacı Kiralama

Yüksek lezzet kalitesi, hijyen ve geleneksel lokma sırlarına sahip ustalarımız tarafından dökülen tüm lokmalar hayırlarınız için en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Lokmacı kiralama hizmeti ile kalabalık alanlarda istediğiniz kadar lokma dağıtımı gerçekleştirebilirsiniz. Özel stantlarımız sayesinde kısa sürede aynı alanda pişirilen ve dağıtılan lokmalar istediğiniz kadar lokmayı taze taze dağıtmanıza yardımcı olmaktadır. Lokma arabası ve lokma standı ile tüm hayır işleriniz için lokmalar büyük bir özel ve kalite ile dökülmektedir.

Yıllardır lezzetten ve kaliteden ödün vermeyen firmamız tarafından geleneksel lezzet ve kurumsal hizmet birleştirilerek sizler için en iyi alternatifi sunmaktadır. İstediğiniz tüm bölgelerden profesyonel lokma ustalarımıza ulaşarak lokma dökme ve lokma dağıtım hizmeti alabilirsiniz. Lokmacı kiralama hizmetimiz sayesinde taze taze lokma dağıtma fırsatına en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için : www.lokmaciistanbul.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir