GS TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

GS TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

GS TV güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda GS TV ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere GS TV frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 11675 yazın. GS TV uydu frekansı 11675 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 24444 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. GS TV frekansı için V-PID: 3317 ve A-PID: 3421 ‘dür. Bu şekilde GS TV güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda GS TV Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile GS TV televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 11675

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 24444

FEC: 3/4

V-PID: 3317

A-PID: 3421

Uydu: T3A

Yukarıda GS TV uydu frekansı, GS TV 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir