HALK TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

HALK TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

HALK TV güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda HALK TV ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere HALK TV frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12422 yazın. HALK TV uydu frekansı 12422 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 27500 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. HALK TV frekansı için V-PID: 5100 ve A-PID: 5200 ‘dür. Bu şekilde HALK TV güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda HALK TV Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile HALK TV televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12422

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 27500

FEC: 3/4

V-PID: 5100

A-PID: 5200

Uydu: T4A

Yukarıda HALK TV uydu frekansı, HALK TV 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir