HRT AKDENIZ Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

HRT AKDENIZ Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

HRT AKDENIZ güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda HRT AKDENIZ ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere HRT AKDENIZ frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12685 yazın. HRT AKDENIZ uydu frekansı 12685 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 2/3 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. HRT AKDENIZ frekansı için V-PID: 5829 ve A-PID: 5929 ‘dür. Bu şekilde HRT AKDENIZ güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda HRT AKDENIZ Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile HRT AKDENIZ televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12685

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 30000

FEC: 2/3

V-PID: 5829

A-PID: 5929

Uydu: T3A

Yukarıda HRT AKDENIZ uydu frekansı, HRT AKDENIZ 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

1 yorum: “HRT AKDENIZ Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)”

  1. TP ayarı soruyo ve program bulunamadi dio bilgileri girmeme ragmen … TP ayarı nedir bu ayarda ne yapmak lazm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir