Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Nereden Temin Edilir?

Bir ürünü arayıp bulmakta zorlandığınızda en kolay ve pratik yol internet üzerinden araştırma ice therapy tüy dökücü

yapmaktır. Bu şekilde hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Bunun için internet erişiminiz olan akıllı telefon, tablet ve ya bilgisayarlarınızı kullanabilirsiniz. Dilediğiniz yerde evinizde, ofisinizde ve ya bir arkadaş ortamınızda bile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Tek tıkla yapacağınız işlemler sonunda ürün ve ya ürünleriniz adresinize en geç iki iş gününde ulaştırılmaktadır. Resmi satış sitemizden siz de hemen şimdi sipariş vererek orijinal ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Yöntemi Fırsatı

Resmi satış sitemiz kullanıcılarımızın kolay ödeme seçeneklerine göre farklı alternatifler sunmaktadır. Bunlardan biri olan kapıda ödeme yöntemi de oldukça pratik bir satın alma şeklidir. Verdiğiniz sipariş ice therapy bilgilerine göre hazırlanan paketiniz adresinize geldiğinde teslimat yapılırken pos cihazı yardımı ile kredi kartınızı kullanarak ya da dilerseniz nakit para ile satın alımınızı yapabilirsiniz. Online ödeme alternatifleri ile de yani havale ve ya EFT yaparak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı Gün Kargo!

İstediğiniz ürün için isim, soy isim, adres bilgilerinizi talep formuna doldurduğunuzda tüm bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olduğundan emin olunuz. Bu detaylar ile aynı gün hazırlanan ürün paketiniz MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo güvencesi ile bir ve ya iki iş gününde elinize ulaşmaktadır.

OKUMALISIN!  Güzel Web Sayfası Tasarımı Yapma Teknikleri?

İçinde Neler Bulunur?

Ice Therapy tüy dökücü içinde bitkisel bileşenler bulunmaktadır. Elinize ulaşan güvenlik etiketli ürün üzerinde de gerekli açıklamalar yazı ile belirtilmektedir.

Kullanım Şekli

Tüy dökücü olarak kullanılan jel gayet pratik bir üründür. Uygulama alanına az miktarda sürerek 3 dakika masaj yapabilirsiniz. Bir seans 15-20 günde tamamlanmaktadır.

Kampanyalı Fiyatlar

1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 TL + 10 TL kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum  + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir