İlahi Dinleme Sitesi

Din sevgisinin, peygamber aşkının, Allah’ın yarattığı doğanın ve Allaha olan inancın duygulara yansıyan kısmı anlamlı melodilerle süslendiğinde ilahiler ortaya çıkar. İlahi dinlemek bir kültürdür, bir zevktir. Bir hükmediş, bir serzeniş bazen de bir yakarıştır. İlahi dinlemek bir ihtiyaç, gerçeklerin görünme şeklidir. Sitemizde ilahi dinlemek isteyen tüm kişilere hitap ediyoruz. Sitemiz üzerinden ağlatan, neşelendiren, yüreğinizi yakan en güzel ilahileri dinleyebilir, indirebilir ve arkadaşlarınıza armağan edebilirsiniz. İlahi dinlemek ve dinlediği ilahilerle ağlamak, duygu yoğunluğu yaşamak isteyen herkesi sitemize bekliyoruz.

İlahi İndir

Allah sevgisini, peygamber sevgisini, din sevgisini ince nağme ve ezgilerle hoş sedalar şeklinde duymak ve dinlemek isteyen herkes için ilahi dinle seçeneğimizi tercih edebilirsiniz. Tüylerinizi diken diken edecek olan ilahileri sitemiz üzerinde bulabilir, isterseniz indirmeden dinleyebilir, isterseniz indirebilirsiniz. Allah inancı, peygamber sevgisi ve dini duygularınızı sitemizde en derin hale getirebilirsiniz. Abdurrahman Önül, Sedat Uçan, Yusuf İslam gibi sanatçıların seslendirdiği en manalı ve en acıklı ilahileri sitemizde bulabilirsiniz.

En duygusal anlarınızı ilahi dinleyerek geçirebilir, hislerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilir, Allah ce peygamber sevgisini dolu dolu yaşayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilahi indir seçeneği ile en beğendiğiniz ilahiyi indirebilir, telefon müziği olarak kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz ilahiyi tekrar tekrar dinleyebilir, ilahi dinleme isteğinizi giderebilirsiniz. En eksi ilahiler, hiç bir yerde bulamadığınız ilahiler ve duygulandıran ilahiler için sitemizi inceleyebilirsiniz.

İlahi Dinleme Ve Yeni İlahiler

Annem, Medine gülü, canlar canı, güller açmasa da ve daha birçok ünlü ilahiyi sitemizden dinleyebilir, cep telefonunuza indirerek istediğiniz zaman internet bağlantısına gerek duymadan dinleyebilirsiniz. En güzel ilahileri sitemizde bulabilir, dinleyebilir ve duygu dolu anlar yaşayabilirsiniz. Sitemize üye girişi yaparak, din ve ahlak konularında sohbet edebilir, nitelikli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Sitemize sizlerde ilahi mp3 yükleyerek, diğer site takipçilerin sizin yüklediğiniz ilahi videosunu izlemesini sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz ve dinlemekten haz duyduğunuz ilahileri sitemizdeki herkesle paylaşabilir, söylemek istediğiniz sözleri söyleyebilirsiniz.

İlahi Sevgisi

İlahiler duygu yoğunluğunun dışa vuruluş biçimidir. Sitemizden ilahi müzik dinleyebilir ve duygularınızı yoğunlaştırabilirsiniz. Mevlit törenleriniz için en güzel ilahileri sitemizde bulabilir, sizlerde bu ilahileri seslendirebilirsiniz. Dinlediğiniz bu ilahilerle coşku dolu duygular yaşayabilir, ağlayabilir, gülebilir ve hatta haykırabilirsiniz.

İlahilerin Yeri

Sitemizde en anlamlı, en güzel ve en özel ilahiler bulunmaktadır. Sitemizde Azerice ilahiler de yer almaktadır. İlahiler sitemizi her yaştan ilahi sevenlere yönelik olarak kolay kullanımlı olarak hazırladık. Aramış olduğunuz ilahinin adını yazarak sitemizden bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilahi sanatçısının adını yazarak da ilahi seçebilirsiniz.

Sizler için oluşturmuş olduğumuz sitemizde bilinmeyen ilahi sanatçılarına da yer veriyoruz. Farklı ve hiç bilmediğiniz sanatçılardan da sitemiz üzerinden ilahi dinleyebilirsiniz. Nihat Hatipoğlu gibi din bilginlerinden ilahi dinlemek için sitemizden seçimler yapabilir, en güzel ilahileri sitemiz üzerinden dinleyerek, duygusal dakikalar yaşayabilirsiniz.

Kaliteli ilahiler için benim takip ettiğim yer : http://www.ilahileri.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir