inploid.com ‘dan Backlink Otoriter Backlink Alma Yolları – 16

Yerli sosyal ağlardan backlink alma konusunda araştırmalara devam ediyorum. Otoriter Backlink Alma Yolları yazı serisinde tam olarak otoriter sayılmasa da değer verilebilecek, kaliteli bir servisle karşınızdayım. Bu yazımda inploid.com backlink konusunda sizleri bilgilendireceğim.

Inploid.com Nedir?

Yerli yapım sosyal ağ servislerinden birisi olan inploid.com “Bilmek istediğin her şeye ulaş.” sloganı ile hareket ediyor. Piyasaya sürüldüğünde büyük hedefleri olsa da çok fazla tutunamayan ve şuan için aktifliği sıfıra yakın bir servis. Zaten şu an yerli yapım bir sosyal ağın ayakta olduğunu söylememiz çok güç. Fakat bizim için şu an önemli olan nasıl backlink alabileceğimiz.

Alexa değeri 350k civarında olan servisin 200 civarında da Alexa backlinki bulunuyor. Bizim işimizi görebilecek değerler.

Inploid.com Nasıl Kayıt Olur?

https://www.inploid.com/ adresini açın. Ana Sayfanın ortasında yer alan “Üye Ol” butonuna tıklayın. Ad Soyad, Meslek, E-Posta ve Şifre kısımlarını doldurduktan sonra “Ücretsiz Üye Ol” butonuna tıklayın. Ayrıca Facebook, Twitter veya Linkedin sosyal ağlarındaki hesaplarınızla da kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ardından hiçbir onaylama yapmadan üyeliğiniz aktifleşecek.

OKUMALISIN!  Bursa İşletmelerinin İhtiyaçlarına Özel SEO Çalışmaları

Inploid.com Backlink Nasıl Alınır?

Sisteme kayıt olduktan sonra ana sayfaya yönlendirileceksiniz. Sitenin sağ üst kısmında bulunan profil fotoğrafının üstüne gelin ve “Profili Görüntüle” linkine tıklayın. Ardından kullanıcı adınızın hemen altında yer alan Açıklama kısmının yanındaki düzenleme iconuna tıklayarak, açıklama alanına site URL’nizi yazın. “Güncelle” dediğiniz zaman işleminiz tamamlanmış oluyor.

Güncelledikten sonra URL’ye link verilmediğini göreceksiniz. Fakat gizli sekmeden profilinizi açtığınızda nofollow şekilde link verildiğini teyit edebilirsiniz. Bizim için önemli olan herkese açık konumda olması. Bu açıdan herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Tavisyem açıklama kısmına biraz da sitenizle alakalı içerik yazmanız yönünde.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir