Instagram Profil Adını Şekilli Yazma – Nasıl Yapılır?

Daha kaliteli hesaba sahip olmak ve çoğu kişi tarafından takip edilmek genellikle her İnstagram kullanıcısının hayalidir. Fazla takipçi kasmak ve bir anlamda fenomen olabilmek için her yola başvuran kullanıcılar, son dönemlerde büyük bir akım haline gelen ve tercih edilen profil adını şekilli yazma seçeneğinden yararlanmak istemektedir. Bilindiği gibi her İnstagram kullanıcısının profilinde özel isim ya da takma isimler yer almaktadır. Sıradan yazıların dışında, daha estetik ve şekilli yazılara kavuşmak isteten kişiler, bu konu hakkında yardım almak istemektedir. Oldukça kolay işlem sayesinde, adınızı bilgisayar cihazları ya da mobil cihazlar üzerinden şekilli yazılar değiştirmeniz mümkündür.

İnstagram Şekilli Profil Adı Nasıl Yazılır?

Genel olarak sosyal medya platformlarında ünlü olmak ve tanınmak isteyen kişilerin veya ürün satışı için hesap açmış olan şirketlerin başvurmuş olduğu instagram şekilli profil adı yazısı, sanılanın dışında dakikalar içerisinde gerçekleştirilen bir uygulamadır. İlk olarak bu ihtiyacın karşılanabilmesi için siteye ihtiyaç duyulmaktadır.

  • Bahsedilen isim için http://www.messletters.com/sv/ site adresine girmeniz gerekir.
  • Girilen site linkinin sol üst köşesinde yer alan Messletters yazısına tıklayın.
  • Açılan sayfada kırmızı renkteki alana oluşturmak istediğiniz profil adınızı yazın.
  • Yazıyı yazdıktan sonra alttaki butonlarda yazıların şekilli olanları karşınıza çıkacaktır.
  • İstediğiniz şekilli yazıyı kopyalayın ve İnstagram adresinizdeki Profil Düzenle oradan da Adın kısmına yapıştırın.

İnstagram Şekilli İsim İşlemi Hatası Nedir?

Bahsedilen işlemlerin eksiksiz olarak yapılması durumunda karşınıza gelebilecek olan şekilli isim işlemi hatasının sebebi, profil adınızın 30 karakterden fazla olmasıdır. Şekilli isim için en fazla 30 karakterden oluşan yazı girmeniz gerekir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir