Instagram’da Takipçi Sayısını Arttırmanın Pratik Yolları!

Instagram’ı aktif bir şekilde kullanıyorsanız ve özellikle satış yapma, para kazanma gibi bir derdiniz var ise takipçi sayınızın yüksek olması ve bunun yanında direkt olarak kitleniz olması çok önemlidir. Bu hususta sizlere birkaç pratik yol ile instagram takipçi kazanmayı anlatacağım. Tabi birkaç işlem dışında diğerleri emek gerektirmekte, bunu da önceden belirteyim.

Maksimum Yorum – Maksimum Beğeni Sağlayın

Instagram’ı aktif olarak kullanıyorsanız keşfet bölümünden haberdarsınızdır. Bu bölümde çok fazla çıkmanız, çok fazla kullanıcıya erişmeniz anlamına gelir. Fakat keşfette sık sık yer almak istiyorsanız yorum ve beğeni sayınızın yüksek, popüler olmanız gerekiyor. Bunun için de tavsiyem instagram beğeni hilesi gibi hilelerden faydalanmanız. Tabi ücretli olarak hiç uğraşmadan da yapabilirsiniz fakat cebimden para çıkmasın diyorsanız hileler tam size göre.

Bu tarz sitelerden son gönderilerinize otomatik olarak beğeniler gelir ve kısa sürede gönderileriniz keşfette yer almaya başlar. Tabi bu sırada siz de yorum atılabilecek tarzda içerikler oluşturmaya özen gösterin. Örneğin, bir butik sayfanız var ise gönderdiğiniz içeriğin hemen üstüne “Bu kıyafeti 10 üzerinden değerlendir.” şeklinde yazarak insanları yorum yapmaya teşvik edebilirsiniz.

Ücretsiz Takipçi Sitelerinden Faydalanın!

Eğer organik bir şekilde takipçi elde edemiyorsanız, ya da bu çok zorlu bir iş olarak geliyorsa instagram takipçi hilesi hizmeti veren sitelerden faydalanabilirsiniz. Bu tarz sitelerdeki genel prensip, sisteme giriş yapmanız ve ardından belirli süre aralıklarında takipçi kazanmanızdır. Size tavsiyem https://www.instagramtakiphilesi.com/ adresi olacaktır. Şu ana kadar ben defalarca kere kullandım ve bir günde 2000’e yakın takipçi kazandığım da oldu. En ufak güvenlik sıkıntısı da çekmedim.

Yukarıdaki iki önemli faktörün dışında birçok husus mevcut fakat bunları tek bir başlık altında toplayarak sıkmak istemiyorum. Detaylı bir şekilde önümüzdeki günlerde sizinle paylaşacağım.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir