Instampro ile Instagram Hesabınızı Güçlendirin

Sosyal medyanın önemini, bize kattıklarını ve ciddi bir platform olduğunu her geçen gün daha da fazla hissediyoruz. Sosyal ağlar üzerinde etkin olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Peki Instagram üzerinde daha fazla kitleye erişmek, daha fazla beğeni toplamak, daha fazla satış yapmak için nasıl ilerlemeliyiz? Bu yazımızda sizlere oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Instampro yazılımını anlatacağız.

Instampro Nedir?

Instampro, instagram hesabı sahibi olanların hesaplarını kontrol edebileceği; takipçi sayısını arttırabileceği, daha fazla kişiye erişebileceği oldukça önemli bir yazılımdır. Bu yazılım size manuel olarak yapabileceğiniz işlemlerin neredeyse tamamını otomatik hale getirmenizi sağlamaktadır. Neredeyse tüm özellikleri ile direkt hedef kitlelerinize odaklanabileceğiniz bir programdır. Özellikle Instagramda fenomen olmak, daha fazla takipçiye ulaşmak ve daha fazla satış yapmak isteyenlerin ilk tercihi konumundadır. Peki Instampro’nun özellikleri nelerdir?

Takip İşlemleri

Instagram takipçi programı olan Instampro ile belirlediğiniz sayfaların takipçilerini otomatik olarak takip edebilirsiniz. Belirlediğiniz bir postu beğenen kullanıcıları otomatik olarak takip edebilirsiniz. Bir konum üzerinden post atan veya post açıklamasında belirli bir etikete yer verenleri de takip etmeniz mümkün.

Aynı zamanda sizi takip etmeyenleri otomatik olarak takipten çıkmanızı sağlayacak bir özelliği de bulunmaktadır. Böylece takip – takipçi sayılarınızı en optimal şekilde tutabilirsiniz.

Zaman Ayarlı Gönderi Paylaşımı

Periyodik olarak paylaşım yapan biri olduğunuzu düşünelim. Bu paylaşımları yapabilmek için tam da o anda telefon başında ve postu atmak ile uğraşmanız gerek. Fakat Instampro sayesinde önceden zaman ayarlı gönderiler oluşturabilir ve zamanı geldiğinde gönderinin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece günde onlarca yüzlerce paylaşım yapabilir ve bunu daha önceden planlayarak büyük bir yükten kurtulabilirsiniz.

Beğeni ve Yorum İşlemleri

Instagram takipçi konusundaki faaliyetlerinin yanı sıra beğeni ve yorum konusunda da oldukça fazla işlevi bulunmaktadır. Bunların en çok göze batanı ise ana sayfa ve keşfetteki paylaşımları beğenme ve yorum atmadır. Böylece başka kullanıcılar ile etkileşime girecek, haliyle bu etkileşim üzerinden dönüşümler alacaksınız. Aynı zamanda beğendiğiniz gönderilerde beğeniyi veya yorumu çekme özelliği de bulunmaktadır.

Tüm bu işlemler ve diğer detaylar için https://www.instampro.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 yorum: “Instampro ile Instagram Hesabınızı Güçlendirin”

  1. Harika paylaşım etşekkür ederim.
    instagram takipçi programı olan instampro ile instagram hesabımı sadece bir kaç ay içerisinde çok yüksek sayıda takipçiye ulaştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir