Kadıköy ve Ataşehir Basketbol Kursu 2021

Pandeminin hayatımıza girmesi ile birlikte 1 hatta 1,5 senelik bir kapanmaya girdik. Birçok aktiviteye, etkinliğe katılamadık. Fakat normalleşmenin ve aşılamanın başlaması ile birlikte birçok mekan, birçok tesis açılmaya başladı. Bunda en ön planda olan alanlardan biri de kuşkusuz basketbol kursları. Her geçen gün spora ve altyapılara olan ilginin artması ile birlikte basketbol kursları büyük bir önem arz etmeye başladı. Bu yazımızda sizlere Kadıköy ve Ataşehir Baskebol Kursu hakkında bilgi vereceğiz.

Kadıköy Basketbol Kursu ve Okulları

Basketbol, futboldan sonra ülkemizde en çok ilgi gören ikinci spor dalı. Bu da basketbolun çocukluk çağından itibaren ilgi gören bir faaliyet olarak göstermektedir. İstanbul Kadıköy’de oturan ailelerin, çocuklarını spor okuluna yazdırma ihtiyacından dolayı pek çok basketbol kursu da faaliyetlerini sürdürüyor. Fakat bu konuda dikkatli olmak ve çocuk gelişimine en çok katkı sağlayacak, sporcularla en çok ilgilenen ve pedagojik eğitimini tamamlayan spor okulları ile iletişimde olmak gerekir. Bu hususta da sizlere tavsiyemiz Caan Spor Kulübü olmaktadır.

Kadıköy basketbol kursu bakımından envanterinde yılların verdiği tecrübeyi barındıran ve her geçen gün artan uzman kadrosu ile pandeminin sonrasında hizmetini devam ettiren Caan Sport; çocukluk çağından gençlik çağına kadar sporcuların basketbola olan ilgisinin artması için büyük çaba sarf etmektedir. Basketbol kursu hem altyapı ve takım bazında hem de spor okulu gelişim bazında gruplara ayrılarak devam etemktedir.

Ataşehir Basketbol Kursu ve Okulları

Kadıköy’den sonra Anadolu yakasında en yüksek yoğunluğa sahip ilçelerin başında Ataşehir gelir. Bir ticaret ve beyaz yaka yuvası haline gelen Ataşehir, sportif olayların da fazlaca gerçekleştiği bir yer. Caan Sport, Ataşehir Basketbol Kursu ile İçerenköy’de faaliyet gösteren bir kulüp. Malzeme altyapısı ile oldukça donanımlı olan Caan Sport, Kadıköy/Göztepe şubesinden sonra ikinci şubesini Ataşehir/İçerenköy’de aktif hale getirdi. Ataşehir Basketbol Kursu 216’dan bu yana devam ederken, her geçen gün yeni atılımları ile de ön plana çıkmaktadır. Siz de bu atılımlar hakkında bilgi edinmek için siteleri olan www.caansport.org adresini inceleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir