KADIRGA TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KADIRGA TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KADIRGA TV güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda KADIRGA TV ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere KADIRGA TV frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12685 yazın. KADIRGA TV uydu frekansı 12685 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 2/3 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. KADIRGA TV frekansı için V-PID: 5800 ve A-PID: 5900 ‘dür. Bu şekilde KADIRGA TV güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda KADIRGA TV Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile KADIRGA TV televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12685

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 30000

FEC: 2/3

V-PID: 5800

A-PID: 5900

Uydu: T3A

Yukarıda KADIRGA TV uydu frekansı, KADIRGA TV 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir