Kamp Yapmak İsteyenlerin Sahip Olmasını Önerdiğim Ürünler

Şu ana kadar ciddi bir şekilde kamp deneyimim olmadı. Fakat ilerleyen zamanlarda bir kamp planı hazırlamayı ve akabinde uygulamayı düşünüyorum. Bu bakımdan internet üzerinden bazı araştırmalar yaptım ve kamp sırasında yanımda bulunması gereken ürünleri tespit ettim. Kamp Yapmak İsteyenlerin Sahip Olmasını Önerdiğim Ürünler başlığında da bu ürünlerden 3 tanesini sizlere aktarmaya çalışacağım.

Devrilmez Termos Bardak

Sadece kamp sırasında değil, hayatımızın her anında yanında bulundurulması gereken bir ürün. Çok fazla kahve ve benzeri ürün tüketen biri olduğum için bilgisayarımın hemen yanında illa ki sıcak içeceğim bulunur. Fakat çok sık karşılaştığım bir sorun içeceğin dökülmesi. Bu sorunu ortadan kaldırmak hem de kamp planımda yanımda taşımam gerektiğini düşündüğüm ürün ise Devrilmez Termos Bardak. https://www.dahidukkan.com adresinde hem kalite bakımından en iyisini hem de fiyat / performans bakımından en uygununu buldum. Mighty Mug ismindeki bu termos, bulunduğu zemine sanki yapışıyormuş gibi bir izlenim yaratıyor.

Tabanında bulunan özel bir katman sayesinde sağdan ve soldan yapılan darbelere karşı dayanıklı olmasından dolayı termosun dökülme ihtimalini neredeyse ortadan kaldırıyor. Kamp sırasında da genellikle toprak veya benzeri zemine koyduğumuz için düşme ihtimali yükseliyor. Ürün bunun da önüne geçmeyi başarıyor. Kesinlikle alınması ve kullanılmasını tavsiye ettiğim bir termos.

Pomasız Şişen Kamp Koltuğu

Rahatına düşkün bir insan olduğum için kamp sırasında da rahatlıktan yanayım. Bunun için harika bir ürün buldum. Hem taşınması oldukça kolay hem de konfor bakımından beni tatmin edeceğini düşündüğüm bir ürün. Pomasız Şişen Kamp Koltuğu sayesinde istediğiniz alana kurulum yaparak rahat rahat oturabilirsiniz.

Katlanır sandalye adı ile de bilinen bu ürünü yine dahidukkan.com adresinde oldukça uygun bir fiyattan buldum. Ayrıca piyasada powerbag ismi ile de biliniyor. Birçok marka bu tip kamp malzemeleri üretiyor ve genellikle kaliteleri benzer. Bu yüzden en uygun fiyatlı olanı almanız daha mantıklı olacaktır.

Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör

Kamp sırasında şarkı dinlemek en büyük keyiflerden biri olacaktır benim için. Özellikle bir göl kenarında kamp yaparsam kesinlikle müziksiz durmak istemem. Bu bakımdan en mantıklı ürünün su geçirmez bluetooth hoparlör olduğunu düşünüyorum. İsminden de anlaşılacağı üzere, su gibi sıvıların birçoğundan etkilenmeyen bir ürün. Son zamanlarda su geçirmez cihazların sayısı bir hayli arttı fakat işin içine bir de bluetooth girince çok fazla alternatif kalmıyor.

https://www.dahidukkan.com adresine girip, Kamp Malzemeleri kısmında su geçirmez bluetooth hoparlör ile ilgili ilanı açabilirsiniz. Bu ilanda ürün hakkında detaylar da veriliyor. Fakat benim dikkatimi çeken özellikler aşağıdaki gibi:

  • Led ışıkları sayesinde özellikle akşam karanlığında harika bir ortam oluşturacaktır.
  • TF Kart ve USB girişleri ile alternatif çözümler üretiyor.
  • Şarj olayı USB üzerinden gerçekleşiyor ve bir tam şarj sizi ortalama 8-10 saat götürebilecek kapasitede.
  • Bir akşam vaktinde müziğinizi dinlemeye başladığınızda uyuyana kadar rahatlıkla çalışacaktır. Ardından şarj etmeyi unutmayın.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

4 yorum: “Kamp Yapmak İsteyenlerin Sahip Olmasını Önerdiğim Ürünler”

  1. yazınızda da belirtiğiniz gibi kampta kullanılan alet edevatın son derece pratik olması gerekiyor ki bir de onlarla uğraşmayalım.

  2. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde kamp yapmanın zorlukları var lakin küçük yerler için son derece faydalı bir bilgi paylaşımı olmuş. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir