KANAL AVRUPA Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL AVRUPA Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL AVRUPA güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda KANAL AVRUPA ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere KANAL AVRUPA frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12729 yazın. KANAL AVRUPA uydu frekansı 12729 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 2/3 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. KANAL AVRUPA frekansı için V-PID: 6624 ve A-PID: 6724 ‘dür. Bu şekilde KANAL AVRUPA güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda KANAL AVRUPA Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile KANAL AVRUPA televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12729

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 30000

FEC: 2/3

V-PID: 6624

A-PID: 6724

Uydu: T3A

Yukarıda KANAL AVRUPA uydu frekansı, KANAL AVRUPA 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir