KANAL D Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL D Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL D güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda KANAL D ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere KANAL D frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 11976 yazın. KANAL D uydu frekansı 11976 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da TR olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 27500 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. KANAL D frekansı için V-PID: 101 ve A-PID: 201 ‘dür. Bu şekilde KANAL D güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda KANAL D Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile KANAL D televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 11976

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: TR

SR: 27500

FEC: 5/6

V-PID: 101

A-PID: 201

Uydu: T4A

Yukarıda KANAL D uydu frekansı, KANAL D 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir