KANAL FIRAT Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL FIRAT Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL FIRAT güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda KANAL FIRAT ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere KANAL FIRAT frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12264 yazın. KANAL FIRAT uydu frekansı 12264 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 27500 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. KANAL FIRAT frekansı için V-PID: 3414 ve A-PID: 3514 ‘dür. Bu şekilde KANAL FIRAT güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda KANAL FIRAT Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile KANAL FIRAT televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12264

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 27500

FEC: 5/6

V-PID: 3414

A-PID: 3514

Uydu: T4A

Yukarıda KANAL FIRAT uydu frekansı, KANAL FIRAT 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir