KANAL T (KIBRIS) Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL T (KIBRIS) Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL T (KIBRIS) güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda KANAL T (KIBRIS) ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere KANAL T (KIBRIS) frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12610 yazın. KANAL T (KIBRIS) uydu frekansı 12610 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 20830 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. KANAL T (KIBRIS) frekansı için V-PID: 8007 ve A-PID: 8107 ‘dür. Bu şekilde KANAL T (KIBRIS) güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda KANAL T (KIBRIS) Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile KANAL T (KIBRIS) televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12610

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: Batı

SR: 20830

FEC: 3/4

V-PID: 8007

A-PID: 8107

Uydu: T3A

Yukarıda KANAL T (KIBRIS) uydu frekansı, KANAL T (KIBRIS) 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir