KANAL URFA Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL URFA Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KANAL URFA güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda KANAL URFA ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere KANAL URFA frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12685 yazın. KANAL URFA uydu frekansı 12685 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 2/3 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. KANAL URFA frekansı için V-PID: 5810 ve A-PID: 5910 ‘dür. Bu şekilde KANAL URFA güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda KANAL URFA Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile KANAL URFA televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12685

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 30000

FEC: 2/3

V-PID: 5810

A-PID: 5910

Uydu: T3A

Yukarıda KANAL URFA uydu frekansı, KANAL URFA 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir