Katılım Bankaları Faizsiz Kredileri 2019

Katılım Bankaları faizsiz finansman ve kampanyaları sayesinde birçok vatandaşın nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye’de şuan için 5 farklı katılım bankası tarafından verilen faizsiz kredi hizmetleri, özellikle İslami hassasiyetlere uygun olarak finansman sunduğu için birçok kişinin finansman ihtiyaçlarını gidermektedir. Katılım bankaları üzerinden faizsiz olarak alabileceğiniz finansman (kredi) destekleri;

 • Konut Finansmanı
 • Taşıt Finansmanı (0/2. El araçlarda geçerli)
 • İhtiyaç Finansmanı
 • Ticaret ve KOBİ Finansmanları
 • Hac, Umre Finansman Destekleri
 • Gayrinakdi Finansmanlar

Olarak sınıflandırılabilir. Türkiye’de özellikle son yıllarda büyük bir açığı kapatan faizsiz hizmet veren bankalar, özel sermayeli olarak başlamış ancak Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım bankaları ile kamu bankalarının güvencesiyle de faizsiz bankacılık hizmetleri sunulmaya başlanmıştır.

Katılım bankaları üzerinden bireysel ve kurumsal finansman desteklerinin yanı sıra, birçok farklı bankacılık hizmeti almanız da mümkündür. Katılım bankaları tarafından verilen hizmetlerin tamamı faizsiz bankacılık ilkeleri gözetilerek verilmektedir.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Türkiye’de şuan için faizsiz kredi desteği sunan birçok farklı banka ve kamu kurumu bulunmaktadır. Ancak, genel itibariyle bankalar belirli oranlarda faizlerle hizmetlerini yürütmektedir. Faizsiz kredi desteği almak isteyen vatandaşalar katılım bankaları üzerinden finansman desteği alarak, faizsiz olarak nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Türkiye’de hizmet veren 5 farklı katılım bankası üzerinden uygun geri ödeme koşullarına sahip faizsiz kredi kullanabilirsiniz.

Faizsiz kredi veren bankalar ;

 • Ziraat Katılım Bankası
 • Vakıf Katılım Bankası
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası
 • Albaraka Türk Katılım Bankası
 • Türkiye Finans Katılım Bankası

Faizsiz finansman desteği sunan başlıca bankalar arasında yer almaktadır. İster özel isterseniz de kamu katılım bankalarını tercih ederek tüm ihtiyaçlarınız için finansman desteği alabilirsiniz.

Katılım Bankası Faizsiz Kredi Başvuru Nasıl Yapılır?

Katılım bankaları aracılığıyla faizsiz kredi almak için tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi standart kredi başvuru işlemleri uygulanmaktadır. Faizsiz kredi hesaplama ve başvuru işlemleri için katılım bankalarının şubelerinden başvurularınızı yapabileceğiniz gibi bankanın belirlemiş olduğu hızlı finansman başvuru ile de anında faizsiz kredi talebinde bulunabilirsiniz. Katılım bankalarına yapacağınız başvurular sırasında kredi notunuzun ve gelir durumuzun yeterli olup olmadığı banka tarafından araştırılmaktadır. Katılım bankalarından faizsiz kredi desteği almak için tüm püf noktaları https://www.parafikir.com/ adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir