Kevin Richard Digitalzone’da!

Gelişmiş on-site SEO adımları, SEO uzmanlığında dikkat edilmesi gereken noktalar, içerik pazarlaması, PPC reklamları, arama motoru optimizasyonu gibi konular Digitalzone18 etkinliğinde konuşuluyor. Özellikle içerik ve search üzerine pek çok şey deneyimleyebileceğiniz bu etkinlik Zeo Agency önderliğinde İstanbul-Şişli Radisson Blu Hotel’de 18-19 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Doğu Avrupa’nın en büyük etkinliğini gerçekleştiren Türkiye’nin en büyük ve en başarılı Zeo Agency uluslararası SEO uzmanları ile 1000’e yakın katılımcıyı bir araya getirmeyi hedefliyor.

Web sitenizdeki kullanıcı trafiği artırmak, sitenizin altın anahtar kelimelerini doğru kullanmak ve arama motorlarında özellikle dünyanın tanıdığı Google’da etkin bir şekilde yer almak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmamalısınız. SEO stratejisinin oluşturulmasından özgün içeriğin önemine kadar SEO’ya ait pek çok detayın ele alınacağı bu etkinlikte aynı zamanda PPC stratejileri, ileri seviye teknik SEO stratejileri de konuşulacak.

15 SEO uzmanını bir araya toplayacak olan Digitalzone18’in ilk gün olan 18 Ekim’de Yiğit Konur, Rıza Selçuk Saydam, Laura Crimmons, Lexi Mills, Matthew Kay, Selina Bieber ve Phil Nottingham içerik üzerine hazırladıkları sunumlarını katılımcılarla paylaşacaklar.

19 Ekim’de ise search konulu sunumlar gerçekleşirken. Yine dünyada adından sıkça bahsettirmiş Bartosz Gôralewicz, Larry Kim, Fatih Özkösemen, Gary IIIyes, Cindy Krum ve Anders Hjorth gibi isimler yer alacak. Aynı zamanda ‘’Google Sıralama Faktörleri: Makine Öğrenme Temelli Analizler’’ konulu sunumu ile Kevin Richard’da Digitalzone18 etkinliğinde yerini alacak.  SEO Camp’us Paris gibi ulusal etkinliklere düzenli olarak konuşmacı olarak katılan özellikle Fransa’da oldukça tanınan SEO uzmanı Kevin Richard, 2016 senesinde SMX Paris’in Semy Ödüllerinde Young Search Personality ödülünü kazanmıştır. 2008 senesinden beri SEO danışmanlığı yapmaktadır ve SEObserver aracının da kurucusudur.

2013 yılında SEOzone etkinlikleri ile yola çıkan Zeo Agency 6 yıldır SEO organizasyonları düzenlemektedir. Bu yıl da Digitalzone18 olarak yine İstanbul’da gerçekleştireceği etkinlikte dünyaca ünlü SEO uzmanlarını ağırlamakla klmayacak, workshoplarla da katılımcıları uzmanlarla bir araya getirecek. İki gün boyunca simültane tercüman eşliğinde dinleyebileceğiniz Digitalzone18 etkinliği ile ilgili detaylar için Zeo Agency web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

18 Ekim Etkinlik Akışı

 • Yiğit Konur – Zeo Agency Kurucu Ortak / TBA
 • Rıza Selçuk Saydam – Facebook / Ürün Yönetiminde Başarıya Ulaşmanın Üç Noktası: Anla, Tanımla, Uygula!
 • Laura Crimmons – Silverthorn Agency / Başarılı bir İçerik Pazarlaması Projesi için Kılavuz Yaratmak
 • Lexi Mills – Shift6 / SEO ve İçerik Pazarlamasıyla Başarılı Bir PR Stratejisi Yaratmak
 • Matthew Kay – Aira / Hedef Kitlenizin Deneyimini Geliştirecek İçerik Stratejileri
 • Selina Bieber – Godaddy /TBA
 • Phil Nottingham – Phil Nottingham Ltd. / Etkin Video Pazarlama Stratejileri ile Dönüşümünüzü Artırın!

19 Ekim Etkinlik Akışı

 • Bartosz Gôralewicz – Elephate Agency / İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri
 • Larry Kim – Mobile Monkey / Unicorn Marketing: Tüm Pazarlama Kanallarından 10x Gücünde Verim Almak
 • Kevin Richard- SEObserver / Google Sıralama Faktörleri: Makine Öğrenme Temelli Analizler
 • Baryy Adams – Polemic Digital / Google News Optimizasyonu ile Haberlerinizle Ön Planda Olun!
 • Fatih Özkösemen – Google / Google’ın Gözünden: Arama Dünyasındaki Son Gelişmeler
 • Gary IIIyes – Google / Google Görsel Aramaları Efektif Kullanmanın Yolları
 • Cindy Krum – Mobile Moxie / Mobil Öncelikli İndeksleme: Tüm Kurallar Değişiyor Mu?
 • Anders Hjorth – innovell.com / 2018 Yılında Göze Çarpan PPC Stratejileri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir