Kombileriniz Özel Buderus Teknik Servise Emanet!

Kombi teknolojisinde tam bir fiyat performans cihazları sunan markalardan birisi olan Buderus’un kombileri son yıllarda Türkiye genelinde yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Uzaktan denetim, tasarruflu tüketim ve daha pek çok farklı özelliği ile kullanıcılara son derece tasarruflu bir ısınma sağlayan Buderus markalı kombilerde yıllık periyodik kombi bakım çalışmalarından, kombi arıza onarım hizmetlerine kadar tüm teknik servis hizmetlerinde Buderus Servis merkezi kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler sunuyor.

Uzun yıllara dayanan hizmet deneyimi ve aynı zamanda da en yeni teknolojilere olan başarılı servis altyapısı entegrasyonu ile tüm Buderus kombi arıza ve bakım işlemleri için tüketicilere yanıt verebiliyor.

Gelişen Buderus kombi teknolojisini teknik açıdan yakından takip ederek, entegrasyonunu başarıyla yerine getiren Buderus Teknik Servis merkezinde, tüm uzman teknikerlerde bu teknolojik gelişmelere ilişkin olarak düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor.

Bu şekilde en yeni Buderus kombi modellerindeki kullanılan yeni teknolojilerden, çalışma prensiplerine ve hatta olası arızaları ve bu arızalara ilişkin yapılabilecek müdahaleler konusunda bilgi ve deneyim kazanmaları sağlanıyor. Bu sayede de özel kombi servis merkezi bünyesinde tüketicinin en yeni cihazları için dahi kaliteli servis çözümlerinin en hızlı standartlarda sağlanabilmesi mümkün oluyor.

Orijinal yedek parça kullanımı ile parça değişimleri, güler yüzlü hizmet anlayışı ve her aşamaya ilişkin tüketici bilgilendirilmesi gibi son derece şeffaf ve güvenilir bir servis hizmetinin tüketicilere en ekonomik şekilde ulaştırılması hedefleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir