KÖY TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KÖY TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

KÖY TV güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda KÖY TV ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere KÖY TV frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12685 yazın. KÖY TV uydu frekansı 12685 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 27500 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 2/3 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. KÖY TV frekansı için V-PID: 6815 ve A-PID: 6915 ‘dür. Bu şekilde KÖY TV güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda KÖY TV Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile KÖY TV televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12685

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: Batı

SR: 27500

FEC: 2/3

V-PID: 6815

A-PID: 6915

Uydu: T3A

Yukarıda KÖY TV uydu frekansı, KÖY TV 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir