Kurumsal Sosyal Medya Danışmanlığı

Kurumsal şirketleriniz için veya şahıs hesaplarınıza yönelik yapacağımız sosyal medya danışmanlığı hizmetleriyle mevcut müşterileriniz ile olan bağınızı arttırabilir ve aynı zamanda yeni müşteriler kazanarak kazançlarınızı doğru orantıda arttırabiliriz.

Kurumsaltasarım Sosyal medya yönetimiyle Doğru kitleye, az maliyetle ve çok faydayla ulaşabilirsiniz!

Sosyal medya ajansları arasında ilk sıralarda yer alan kurumsaltasarim.com.tr Türkiye ve yurt dışına da ki müşterilerinize ulaşmak için oluşturduğu stratejilerle alabileceğiniz en olumlu sonuçları alacağınızı garanti ediyoruz. Kurumsal şirketiniz için ihracat yapıyorsanız ve özellikle Araplara çalışıyorsanız bu konuda yetkin bir sosyal medya ajansı seçtiğinizden emin olabilirsiniz. Kurumsaltasarım şu anda Orta doğuya geliştirdiği özel stratejiler ve özgün paylaşımlarla elde ettiği üstün başarılarını gururla referans olarak sunuyoruz.

Size sosyal medya danışmanlığının ne faydaları olabileceğinden bahsetmemiz gerekirse;

Sizler için sıfırdan kurulacak Instagram / Facebook / Twitter / Linkedin / Youtube gibi sosyal hesaplarınızın kapak fotoğraflarını, profil fotoğraflarını ve tüm hesap bilgilerinizi sizin adınıza giriyoruz. Aylık seçtiğiniz sosyal medya paketinize istinaden size özel bir içerik planı bir sosyal medya uzmanı tarafından hazırlanıyor. Hesaplarınız için bir paket oluştururken dikkat ettiğimiz bazı özel kriterler mevcut. Kurumsaltasarım olarak, aylık kaç adet paylaşım yapılmasını istediğinizi ve hesabınız için seviye belirleyip ücretlendirmeyi yapıyoruz.

Sosyal medyada reklamlar nasıl yayınlanır?

Dijital ajans olarak yapacağımız çalışmalardan bir diğeri ise Instagram / facebook / Linkedin gibi mecralar üzerinden verilecek reklam çalışmalarının yapılmasını sağlamaktır. Çıkılacak reklamların en iyi optimize oranı bulunarak hazırlanır. Belli metriklerden alacağımız verilere göre reklam postlarını düzenliyor daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca bazı sosyal medya paketlerimizde Adwords reklam çalışmalarınıda hediye olarak sunuyoruz!

Yerel işletmeleriniz için hazırlanacak çalışmalar arasında  dilerseniz aylık 1 gün işletmenize geliyor ürünlerinizin fotoğraf çekimlerini ve video çekimlerini yapıyoruz. Paylaşacağımız tüm içerikleri özgün ve alanında profesyonel yazarlarımız tarafından yazılıyor ve çoklu dil seçenekleriyle tercüme edilebiliyor.

Sizde Profesyonel bir destek almak istiyorsanız sosyal medya çalışmalarıyla ilgili ister kurumsal bir şirket olun isterseniz yerel bir işletme olun tüm çalışmalarınıza gerek web tarafında gerek sosyal mecralarınızda destek olabiliriz. Bizimle çalışmayı düşünürseniz bize info@kurumsaltasarim.com.tr mail adresinden yada 0850 304 13 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir