Kurumsal Web Sitelerinde Hangi Menülerin Olması Gerekir?

Günümüzde internetin kullanımının yaygınlaşması ve hatta mobil olarak cep telefonlarında bile sıklıkla kullanılması ile beraber birçok kurum da kendisine internet sitesi açmaya başlamıştır. Artık kurumsal firmalar için vazgeçilmez olan web siteleri bir markanın kalitesini yansıttığı en önemli anahtar noktalardan birisi haline gelmiştir. Özellikle marka çizgisini yansıtan bir web sitesi markanın kalitesini bir üst seviyeye taşıması açısından çok önemlidir. Kurumsal bir web sitesinde olması gereken birçok önemli nokta bulunmaktadır. Bursa site ajansı olarak çalışan yesilweb.com firmamız kurumsal web site tasarımlarınız da en büyük destekçinizdir.

Modernlik Ön Planda

Günümüzde firmalar modernlik konusunda yarışa girmiş durumdadır. Firma çalışma konusu ne olursa olsun son teknolojileri kullanmak, en son gelişmeleri ve kolaylıkları sistemine entegre etmek büyük önem taşımaktadır. Bunu müşterilerine yansıtmanın en pratik yolu da modern bir web sitesi tasarımından geçer. Aynı zamanda uygulanan web sitesi mobil uyumlu olmalıdır. Şuan internet ziyaretlerinin % 50’den fazlası mobil platformlardan gerçekleşir. Son olarak ise kurumsal bir web sitesinde mutlaka SEO çalışması yapılmalıdır. Web site tasarımı Bursa bölgesinde hizmet veren kuruluşumuz yüz yüze olarak Bursa, Online olarak ise Türkiye genelinde hizmet sağlamaktadır. Kurumsal web sitelerinizin kurulum ve SEO çalışmaları özenle gerçekleştirilmektedir.

Menüde Neler Olmalı?

Bir kurumsal web sitesinde mutlaka bulunması gereken bazı sayfalar vardır. Öncelikle hakkımızda sayfası mutlaka yer almalı ve özenle hazırlanmalıdır. Daha sonra iletişim sayfası bulunması da önceliklidir. Müşterilerin ilk bakacakları noktalardan birisidir. Daha sonra misyon ve vizyon sayfaları yer almalıdır. Kurumsal web sitelerinde verilen hizmet veya ürünler ile ilgili de detaylı ve özenli sayfalar yer almalıdır. Site haritası günümüzde fazla kullanılmasa da yine de kurumsal sitelerde bulunması tavsiye edilir. Bursa web site tasarımı işlerinizin gerçekleştirilmesi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yeşilweb Hakkında

Firmamız uzun yıllardır Bursa ve bölgesinde günümüzde ise Türkiye çapında web sitesi kurulum, danışmanlık, SEO hizmetleri vermektedir. Uzman personelimiz kurumsal yapımız ile bilişim sektöründe her türlü ihtiyacınız için çalışıyor müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Bu makale; Yesilweb.com ‘daki bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir