Media Rubic – Video Pazarlama Ajansı

Pazarlama konusu gelişen dünya düzeni ve rakip sayısı ile birlikte akıl almaz bir hal aldı. Yeni teknolojilerin de piyasaya sürülmesi ile birlikte farklı pazarlama araçları oluşturuldu. Fakat, kuşkusuz sanal dünya bunun en yüksek seviyede hissedildiği yer. Video Pazarlama, Dijital Pazarlama gibi konularda hizmet veren bir ajanstan bahsetmek istiyorum. Birçok otoriter firma ile çalışmış olan Media Rubic ile Dijital Pazarlama ve Video Pazarlama gibi konularda çözümler bulabilirsiniz.

Media Rubic Nedir?

Media Rubic Video Pazarlama Ajansı olarak ön planda olan fakat bunun yanında pek çok konuda da müşterilerine çözümler üreten işletmedir. Kendini geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasında bir konumda gören ve çalışmalarını bu yönde yaparak maksimum verim ortaya koymaktadır. Uzun yıllar boyunca Berba Yapım olarak TV programları oluşturan ajans daha sonra Media Rubic ismi ile dijital dünyada yerini aldı.

Şimdi birlikte hangi alanlarda faaliyet gösterdiklerine bakalım.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Genel anlamda bir video ajansı olan Media Rubic, firmaların ve işletmelerin kurumsal tanıtım filmlerini oluşturmaktadır. Şu ana kadar pek çok sektörden yüzlerce referansa sahip. Fabrika tanıtımlarından etkinlik tanıtımlarına göre pek çok kategoride faaliyetini sürdürüyor.

Profesyonel Sunum Çözümleri

21. yüzyılda bir fikri, bir olayı ve bir sonucu en iyi şekilde anlatmak için sunum kullanılmaktadır. Özellikle infografik gibi sunum çeşitlerinin hayatımızda yer alması ile birlikte sunma eylemi büyük bir olgu haline geldi. Media Rubic profesyonel sunum çözümleri sunan nadir işletmelerden birisidir. Birçok firmanın ihtiyacına yönelik sunum hizmetleri ortaya koymuştur. Powerpoint – Keynote Sunum veya Videografik Sunum olarak hizmetini iki ana parçaya ayırmaktadır.

Dijital Medya Ajansı

Genel anlamda Dijital Medya Ajansı olarak da faaliyetlerini sürdürmekte. Son yılların en önemli konularından biri haline gelen Sosyal Medya Yönetimi konusunda ciddi projeler ve hizmetlerin olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanı sıra içerik yönetimi, kampanya yönetimi, proje geliştirme gibi dijital medya ajansı kategorisinde incelenebilecek hizmetleri de mevcuttur.

Animasyon Ajansı

Ülkemiz animasyon konusunda diğer ülkeleri baz aldığımızda gelişmiş sayılmamakta. Fakat Media Rubic, yaptığı inovasyonlar ile animasyon konusunda devrim niteliği taşıyan çalışmalar ortaya koymuştur. Animasyon eğitim filmleri, whiteboard animasyon, tanıtım filmleri, alt ban motion grafikler gibi animasyon ajansı ögelerinin neredeyse hepsini bünyesinde barındırmaktadır. Tamamen ihtiyaca yönelik çözümler üretmesinden dolayı da özellikle dijital medyada birçok referansı bulunuyor.

360 Derece Fotoğraf ve Video

2000’li yılların başında yavaş yavaş etkinliğini gösteren, günümüzde ise ciddi bir talep haline gelen 360 derece fotoğraf ve video konusunda Media Rubic faaliyet göstermekte. İşletmelerin, mekanların veya fabrikaların 360 derece fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirilmekte. Genellikle inşaat, sağlık kuruluşları, tarihi yerler, eğitim kurumları, tatil merkezleri ve restoranlar ile çalışmalar ortaya konulmuş. Tabi talep doğrultusunda hemen hemen her sektörde 360 derece fotoğraf veya video hizmeti verilebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir