Metin2 Yang – Item ve Karakter Satmak için Ne Yapılmalı?

Online oyunlar sadece bir eğlence aracı değil, kimi zaman da bir gelir kaynağı olarak düşünülebilir. Bu sisteme uyan yapımların başında Metin2 gelmektedir. Her ne kadar yapımcıları tarafından çok kabul görmese de günümüzde Metin2 karakter ve item satışları yüz binlerce lirayı bulabilmekte. Peki mevcut itemlerinizi veya karakterlerinizi nasıl satabilirsiniz? Bu konuda size yardımcı olacak harika bir servisten bahsetmek istiyorum.

Metin2 İtem

İlk olarak envanterinizde bulunan ve pazarda değil de nakit karşılığı satmayı düşündüğünüz metin2 item konusuna değinelim. İnternet üzerinde faaliyet gösteren ve her gün yüzlerce başarı alışverişin yapıldığı artidokuz.com adresine girdiğiniz zaman sol alanda bulunan menü bölümüne gelerek kategorileri inceleyebilirsiniz. Bu menüde en üstte bulunnan metin2 item seçeneğine tıklayarak ilan eklemeniz veya mevcut ilanları görmeniz mümkün. Tabi iki işlemi de başarılı olarak gerçekleştirebilmeniz adına sisteme kayıt olmanız gerekmekte.

Mevcut itemleriniz için gerekli detaylı yazarak ilan açabilir ve gelen talepler doğrultusunda sorunsuz bir alışveriş ile eşyalarınızı satabilirsiniz. Böylece metin2 bir oyun değil ayrıca bir gelir kaynağı haline gelebilir.

Metin2 item ilanları için ilk olarak sunucu seçmeniz gerekmektedir. Aktif olan Anadolu, Asena, Destan gibi sunucuları seçtikten sonra o sunucuda var olan ilanları görüntüleyebilirsiniz. Oyunda charlar arası item aktarımı için aynı sunucuda olunması gerektiği için, farklı bir sunucudan işlem yapmanız size sorun yaratabilir.

Metin2 Karakter Satışı

Bazı oyuncular, mevcut konumda maddi sıkışıklarından dolayı emek verdikleri metin2 charlarını yani karakterlerini satmak isteyebilir. Bu gibi durumlarda buluşturucu bir platformun olması işleri daha net ve güvenilir şekilde gerçekleştirmeye yarayacaktır. Artidokuz.com metin2 item satış konusundaki tecrübesi ile hem satıcıya hem de alıcıya büyük katkılar sağlamaktadır. Bu durum metin2 karakter satışı için de aynı şekilde geçerlidir. Tek yapmanız gereken kayıt olmak ve ilan açmak ya da mevcut ilanlar üzerinden alım yapmak.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir