Modern WordPress Tasarımları için TemaVadisi!

Bu bir sponsor yazısıdır. Reklam amaçlı konulmuştur.

Başta ben olmak üzere milyonlarca insan web siteleri için WordPress kullanmakta. Çok fazla kaynağının olması ve entegre edilebilir özelliklerinden dolayı tercih edilen WordPress, görsel ve yazılımsal desteğin en fazla olduğu CMS’dir. Bu yazımda sizlere modern haber ve kurumsal temalar kullanmak istediğinizde tercih edebileceğiniz bir kaynak paylaşacağım.

WordPress temaları bakımından genelde ilk tercihimiz resmi platformdur. Fakat buradaki kaynaklar çok fazla detaydan geçirildiği için genelde istediğimiz verimi alabileceğimiz ürünler değildir. Hatta, çoğunlukla üstünde değiştirilmeler yeniden düzenlenmeler yapılarak sıfırdan bir tasarım elde edilir. Öte yandan themeforest gibi servislerdeki standartlar çok ciddi düzeyde olduğu, fiyatların dolar kuru üzerinden hesaplandığını ve teknik desteğin neredeyse imkansız olduğu için çok fazla tercih edilmez.

Bu sorunların üstesinden gelmeniz için ya çok fazla bütçe ayırıp özel tasarım yaptırmanız ya da TemaVadisi’ni seçmeniz gerekir. Başta wordpress haber teması olmak üzere onlarca ürünü ile piyasada olan ve fiyat / performans olarak üst sıralarda bulunan servis ile sitenizin görsel ihtiyacını karşılamanız mümkün.

WordPress Haber Teması

Günümüz standartlarına ve NEWS uyumluluğuna dikkat edilerek hazırlanmış 4 adet wordpress haber teması mevcuttur. Bunun yanı sıra mobil versiyon sunmanız için hazırlanan mobil tema da yer alıyor. Hem de oldukça uygun bir fiyata. SEO uyumlu, minimum sorguda, şablon olarak iyi şekilde hazırlanan bu haber temalarını 150 TL gibi bir tutara satın almanız mümkün. Ayrıca ürünlerde haber botları da mevcuttur.

WordPress Kurumsal Tema

İşletmelerin internet üzerinde etkin olmasının bir nevi şart olduğu günümüzde wordpres kurumsal tema arayışı çok fazladır. TemaVadisi.com sizlere Rent a Car, Emlak, E-Ticaret ve iki adet kurumsal tanıtım teması olmak üzere toplamda beş adet ürününü sunuyor. Bu ürünler, kendi kategorilerine göre uygun şekilde inşa edilmiş ve müşterilerinize işletmenizi, projenizi en iyi şekilde lanse edebileceğiniz biçimde oluşturulmuştur.

Site üzerinden alışveriş yapmak oldukça kolay. Seçtiğiniz tasarımı demo sayfaları üzerinden inceleyip, beğendikten sonra “Satın Al” butonu üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ardından lisans ve tema dosyaları tarafınıza iletilmektedir. Ekstra istek olarak demo kurulumu, wordpress kurulumu, SMTP ve mail ayarları, All in One SEO kurulumu gerçekleştirmeniz mümkün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir