Influencer Marketing nedir ? Ne İşe Yarar ?

Günümüz modern reklam şekillerinin başında gelen Influencer Marketing, özellikle sosyal medyanın öneminin artması ile birlikte hayatımıza daha fazla etki etmekte. Firmaların en önemli reklam yöntemlerinden biri konumunda bulunan Influencer Marketing, reklam stratejisi geliştirenler için kesinlikle göz önünde bulundurulması gereken bir husus. Peki Influencer Marketing tam olarak nedir ve ne işe yarar? Bu konuda sizler için detaylara yer vererek pazarlama türünün inceliklerinden bahsedeceğim.

Devamını Oku

Instagram’da Uygulama Üzerinden Reklam Verme Rehberi (Görselli Anlatım)

Dünya’da en çok kullanılan sosyal medya servislerinin başında Instagram gelmektedir. Her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile milyarlarca kişinin kullandığı Instagram’da uzun zamandır işletme ve şahıs olarak reklam vermeniz mümkün. Bu konuda Facebook Business ve direkt olarak Instagram uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Yazımda sizlere Instagram uygulaması üzerinden nasıl reklam verileceğini detaylı şekilde aktaracağım.

Devamını Oku

Outlook E-Posta Adresi Alma ve Giriş Yapma

Outlook e posta adresi tüm dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen bir mail servisidir. Yeni mail adresi almak isteyenlerin ilk aklına gelen hizmetlerden birisidir. İnternette ve sosyal medya hesaplarında yeni kullanıcı açabilmek, instagram ve facebook gibi sitelere kayıt olabilmek için almanız gereken mail e posta adresini hotmail.com üzerinden alabilirsiniz.

Devamını Oku

Instagram Ucuz Takipçi

İnstagram günümüzde en çok tercih edilen sosyal medya platformlarındandır. Hele hele takipçi sayısı arttırmayı başaranlar için burası artık tam bir gelir kaynağı haline gelir. Ancak takipçi arttırmak çok kolay da bir durum değildir. İnstagram’da başlangıç yapmak için dikkat edilmesi gereken detaylar vardır, eğer bu ipuçları doğrultusunda adımlar atılırsa başarı kaçınılmazdır. Devamını Oku