Onedio.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 20

Türkiye’nin sanal anlamda en büyük projelerinden biri haline gelen ve yayın hayatına başladığından bu yana milyarlarca ziyaretçiye ulaşmış Onedio.com her geçen gün yeni projelerini de yayına sokmaya devam ediyor. Otoriter Backlink Alma Yolları yazı serimin 20.sinde Onedio.com’dan bahsedeceğim. Bu site ile ücretsiz olarak kaliteli bir şekilde backlink almamız mümkün.

Onedio.com Nedir?

Sosyal İçerik Platformu tanımı ile yola çıkan ve yıllardır piyasanın vazgeçilmezlerinden biri konumunda bulunan Onedio.com birçok alanda içerik üreten bir adres. Çok aktif bir şekilde sosyal medya servislerini, Youtube gibi video ağlarını kullanan site birçok projeye de imza atmış durumda. Kısa filmler, mini diziler ve P!NÇ gibi internet programları da hazırlayan Onedio, bu alanda ülkemize ilkleri yaşatmaya devam ediyor.

Alexa Global değeri 2K’nın altında olan sitenin TR değeri ise 39. Alexa tarafından belirlenen backlink sayısı ise 5000 düzeyinde. Ahrefs gibi araçlara baktığımızda ise yüz binlerce backlinke sahip olduğunu görebiliriz. Zaten ziyaretçi bakımından her gün milyonlara yakın bir kitleye hitap ediyor.

OKUMALISIN!  issuu.com Backlink – PDF Backlink Alma Yolları – 2

Onedio.com Nasıl Kayıt Olunur?

https://onedio.com/ adresini açıp sağ üstte yer alan siyah renkli kullanıcı butonuna tıklayın. Facebook veya Twitter ile giriş yapabilir veya en altta yer alan “Onedio Hesabı Oluşturmak için Tıklayın.” butonuna basarak kayıt formuna ulaşabilir ve akabinde kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Facebook veya Twitter hız bakımından daha verimli olacaktır fakat siz sosyal medya ağlarınızı bağlamak istemiyorsanız mailinizle de kayıt olabilirsiniz.

Onedio.com Backlink Nasıl Alınır?

Kayıt işlemini tamamlayıp sisteme giriş yaptıktan sonra sağ üstte yer alan profil resminize tıklayın. (yuvarlak bir görsel) Ardından “Ayarlar” menüsüne gidin. Bu sayfada profil düzenleme bölümünde bulunan Web Site kısmına site adresinizi yazın ve “Değiştir” butonuna tıklayarak kaydedin. Böylece yüksek değerleri olan ve Türkiye’deki en büyük servislerden birinden backlink almış olun.

Ayrıca düzenleme alanının sol kısmında bulunan Hakkında bölümüne site adreslerinizi yazarak birden fazla link almanız da mümkün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 4,50 out of 5)
Loading...

12 yorum: “Onedio.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 20”

  1. teşekkür ederim bilgi için gerçekten onedio ve onedio gibi sitelerden backlink almak çok faydalı oluyor iyi çalışmalar

  2. bu tür kaynakları kullanmak zor ama onedio gerçekten yararlı olacağına inandığım bir backlink kaynağı

  3. Zaten bu tip kısımlarr bir açık gibi, adamlar farkedince kapatıyor. Çünki artık onlarda her şey ticari. Klasik Türk mantığı.

  4. Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Ancak sanırım Onedio ile alakalı bir problem mevcut.

  5. Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Şimdi kendi sitem için hesap açıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir