Parça ve İşçilik Garantili İmmergas Servis ile Tanışmanın Tam Zamanı!

Özel İmmergas Servisi firmasından alacağınız hizmetlerde 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. İşçiliğimize güveniyoruz ve aslında firma olarak başlı başına bir garanti belgesi olduğumuzu düşünüyoruz ancak insanların kafalarında soru işareti bırakmamak ve onlara daha güvenilir hizmet vermek adına faturalarınız ile birlikte belgelerinizi de sizlere takdim ediyoruz.

Özel İmmergas Servis Pendik firmasından alacağınız hizmetlerin hiçbirinde sorun yaşamazsınız ve buna balı olarak da ürünleriniz ile ilgili sıkıntılar meydana gelmez. İmmergas marka tüm ürünler için siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşmaya çalışıyoruz ve yaygın servis ağlarımızı da en iyi şekilde değerlendiriyoruz.

Firmamız 10 yıldır servis sektöründe İstanbul bölgesindeki her noktaya hizmet götürüyor ve yıllardır bu alanda yaptığımız çalışmalar farklı firmalar tarafından da takdir topluyor.
İmmergas Servis firması yalnızca İstanbul için değil ilçeler için de özel servis hizmeti sağlıyor çünkü sektörde bu işi layıkıyla yapan başka bir firma yok ve bizler de bu açığı gördüğümüz ve fark ettiğimiz için ilçelere de servis hizmeti götürmeye başladık.

Servis ağlarımız belli noktalar dışına dağılmış durumdadır ve anahtar bölgelerin yanı sır en uzak noktalara da ekiplerimizi yerleştirdik. Alanında uzman teknik kadro eşliğinde donanımlı araçlarımız ile birlikte sizlere özel servis hizmeti vermeye devam ediyoruz ve eğer sizler de bizden hizmet almak isterseniz www.bolgekombi.com adresine girebilir ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir