Paykasa: Online Alışverişler için Güvenli Ön Ödemeli Sanal Kart

Günümüzde e-ticaret yapan alışveriş siteleri hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu artış yaşanırken dolandırıcı siteler de beraberinde gelmektedir. Siz kredi kartı bilgilerinizi girerken dolandırma amacı ile açılan e-ticaret sitelerinden korunma yöntemlerini hiç düşündünüz mü?

Yapacağınız işlem çok basit. Bu ihtiyaca yönelik olan bir ödeme sistemi geliştirildi. Geliştiren şirket teknolojinin kalbi olan İngiltere’den çıktı. Dolayısı ile sistemde herhangi bir şekilde açık olmayıp kullanıcılar her yerde istediği gibi güvenli bir şekilde alışveriş yapabilecekler.

Paykasa, internet üzerinden satın alabileceğiniz bir sanal karttır. Herhangi bir fiziki olarak kartınız olmuyor. Tek kullanımlık kartlar oluşturup içerisindeki bakiyeyi istediğiniz alışveriş sitesinde harcayabilirsiniz. Facebook ve Skype gibi şirketler Paykasa ile ödeme kabul etmektedir. Yurt dışında daha yaygın olan bu sistem Türkiye’ye yeni geldiği için henüz her sitede olmasa da çoğu popüler alışveriş sitelerinde ödeme yöntemi olarak kullanılıyor.

Paykasa sanal kartınızı oluşturduktan sonra içerisine harcama yapacağınız kadar bakiye yüklüyorsunuz. Daha sonra alışveriş sitesine girip paykasa ödeme yöntemini kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. 16 haneden oluşan sanal kartınızı ödeme bilgileri yerine girdiğinizde telefonunuza gelecek onay kodu ile birlikte ödemeyi sonlandırabilirsiniz. Kullanımdan sonra ise farklı bir kart oluşturmak durumunda kalacaksınız. Güvenlik öncelikli olduğu için kartlar tek kullanımlıktır.

Paykasa Fiyat Tablosu

10, 20, 50, 100, 150, 250 ve katları olarak bakiyeler satın alabilirsiniz. Bu bakiyeleri paykasa bayisi sitelerden ister havale, eft ve isterseniz de kart ödemesi ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bakiyeler doğrultusunda oluşturduğunuz ön ödemeli sanal kartınız güvende tutulacak olup kesinlikle 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır. Bu yüzden güvenlik sisteminden emin olabilirsiniz.

Paykasa FiyatlarıBakiyeÜcret
Paykasa 10 Euro Kart10€85 TL
Paykasa 15 Euro Kart15€120 TL
Paykasa 20 Euro Kart20€150 TL

Paykasa Satış Noktaları

Bu güvenli ödeme sisteminden yararlanmak isteyenlerin bir tık uzağında bayii bulunmaktadır. Paykasas.com internet sitesi İngiltere üzerinden aldığı paykasa bayiliği ile Türkiye pazarında hizmet sağlamaktadır. Yoğun çalışan ekibi ile yaşanabilecek herhangi bir sorun sırasında ise telafisi için var güçleriyle çözüm üretmektedirler.

Kullanımı Üzerine Yasal Uyarı

Paykasa sahibi olabilmek ve kullanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ek olarak dijital sanal kart oldukları için T.C yasalarına uygun alanlar dışında kullanılması yasaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir