Perakende Elektronik Devi DIGI’nin Sunduğu Ürünler

Türkiye’deki gıda perakendecilik piyasasında yer alan gıda firmaları arasındaki rekabetin şiddeti her geçen gün daha da artış göstermektedir. Bu süreç içerisinde perakende gıda sektörüne giren firmaların sayısı diğer perakende gıda firmalarını da daha çok rekabetçi, strateji sahibi ve müşteri yönlü olmaya zorlamaktadır. Perakande elektronik devi firmamız, yıllardır gıda perakende elektronik ürünleri konusunda diğer firmaların ihtiyaç duyduğu elektronik otomasyon sistem ürünlerini üretmekte ve bu perakende elektronik devi DIGI’nin sunmuş olduğu ürünlerin satışı gerçekleştirmektedir

Gruppo Fabbri ELIXA 14 Otomatik Streç Paketleme Makinesi

Hakkımızda

İlk başlarda elektronik digi terazi üretimi gerçekleştiren şirketimiz, 1995 yılının son aylarında üretim politikasını tamamen değiştirerek, müşteri memnuniyeti odaklı, başarılı bir üretim strateji geliştirmiş olup, pazarın ihtiyaç duyduğu beklenti neticesinde perakende ve endüstriyel otomasyon sistemleri ürünleri kapsamında üretimini genişletmiştir. Daha sonra müthiş bir gelişim ve atılı gerçekleştiren şirketimiz 1997 senesinde Üçgen Elektronik Cihazları Aş. ismiyle farklı şirket grupları oluşturarak firma haline gelmiştir.

Gruppo Fabbri X1 Gazlı Tabak Kapama Makinesi

Hizmetlerimiz

Endüstriyel ve gıda perakende otomasyon sistemleri konusunda sektörün ihtiyaç duyduğu tüm sistemleri üretme ve dizayn etme kapasitesine sahip olan şirketimiz, aynı zamanda üretimini sapladığı ve satışını gerçekleştirdiği ürünler için digi teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Her biri alanında uzman kişilerden oluşan ekibiyle müşterilerinin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımlar ortaya koyan firmamız, müşteri memnuniyet politikalarımız çerçevesinde teknik servis hizmeti sunar.

Ürünlerimiz

Gıda endüstrisinde perakende devi şirketimiz, oldukça güçlü iştirak ve ortaklıklara sahip bir şirket olma özelliği taşımaktadır. 1994 yılından beridir güçlü DIGI, KOMET, MADO, WEBOMATİC ve FABBRİ GROUP gibi piyasanın en önde gelen dünya devi markaları ile güçlü ilişkiler geliştirmiş olan şirketimiz devamlı olarak inovatif, son teknolojiyle donatılmış DIGI ürünlerini üretmekte ve pazarlamaktadır.

Gruppo Fabbri ELIXA 35 Otomatik Streç Paketleme Makinesi

Ürün satışlarını ” % 100 doğal ürün, % 100 uygun çözüm ” reklam sloganıyla gerçekleştiren işletmemiz, dürüst aynı zamanda da güvenilir ve koşulsuz kalite ile müşteri memnuniyeti politikalarını esas kılarak ürün satışı ve üretimi hizmeti gerçekleştirmektedir. Şirketimiz ayrıca dilimleyici makineler, checkweıghler, dolum sistemleri, elektronik raf etiketleri, etiketleme makineleri, et dilimleyiciler, gıda güvenlik ekipmanları gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir