Piyano Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Müzikseverler ve enstrüman çalan müzik insanları için piyanonun her zaman yeri çok farklıdır. Piyano kullanımı ne kadar dikkat gerektiriyorsa piyanonun taşınması da oldukça önemlidir. Çünkü piyano fiziki yapısı gereği Büyük ve narindir. Çizilmemesi ve tuş takımının hasar görmemesi gerekir. Bu nedenden dolayı herhangi bir sebepten dolayı taşınmak zorunda kaldığınızda piyanonuzu bilmediğiniz ve güvenmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Piyano taşıma profesyonel bir tutum gerektirir. Piyanonun tüm tuş ve diğer aksamı için güvenilir ambalajlama tarafımızca dikkatli bir şekilde yapılır.

İstanbul piyano taşıma

Piyano Taşınırken Haberimiz Olsun

Piyano taşımanın özel bir yolu vardır. Gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra ambalajlanır. Çizilmemesi için jelatin kağıtlarla kaplanır ve özel kilit sistemi ile kilitlendikten sonra büyük araçlara taşınması sağlanır. Özel taşıma aparatları sayesinde değerli piyanonunuz verilen adrese bir sorun yaşanmadan teslim edilir. Her zaman sizlerin yanında olarak tüm desteğimizi taşınma esnanız da sağlıyoruz.
Darbelere karşı tam koruma sağlayan firmamız size tüm güvenceyi vererek içinizin rahat olmasını beklemektedir. Sizin için değerli olan piyanonunuz bizim içinde çok kıymetlidir. Güvenilir ekibimiz ve yüksek teknolojili taşıma eşyalarımızla piyanonunuz tamamen bizlerin kontrolü altındadır. İstanbul’da sürdürdüğümüzü hizmetlerimiz sayesinde sizlerin memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. İstanbul piyano taşıma için adresiniz biz olmalıyız. Çünkü biz kendimize çok güveniyoruz.

Piyano taşıma hizmetleri

Piyano Taşımasında Marka Olduk

Taşınma esnasında istenmeyen bazı kötü sürprizlerle maalesef karşılanmaktadır. Piyano taşıma işlemi bizim uzmanlık alanımızdır. Sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyor gerekli tüm işlemleri uygulayarak güvenli taşınmasına vesile oluyoruz. Sorunsuz bir şekilde kasa taşıma işlemi de profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Pahalı bir enstrüman aleti olduğundan endişenizi ve korkunuzu çok iyi anlıyor bu dalda gerekli eğitimleri alarak piyanonuzun taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bir piyano ortalama 300-400 Kg ağırlığında olduğu için lift ,vinç, kızak, makaslı trans palet sistemleri ile taşınmaktadır.

Profesyonel piyano taşıma emsa piyano taşımacılık

Taşıdığımız Piyano Çeşitleri

Genel olarak taşıdığımız piyano çeşitleri; kuyruklu, pnömatik, duvar, elektro, prepared, mekanik piyano olarak belirtilmektedir. İstanbul şehrinin her köşesine hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. Uzman ekibimiz piyano bakımından deneyimini yaptığı işlerde göstermektedir.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir