Rafine Zevkleri Olan Kahve Dükkanları için Toptan Kahve

“En iyi kahve toptancısı kimdir?” sorusu sizi buralara kadar getirdiyse gerçekten kahve konusunda rafine zevkleri olan birisinizdir. Sabahları uyanmak için tüketmeye başladığımız kahve gün içinde de sık sık imdadımıza yetişiyor. Bu yüzden kahve hayatımızda büyük bir yer tutuyor ve bu konuda rafine zevklere sahip olmanız da hiç şaşırılmayacak bir durum. Brezil cerrado kahve gibi seçkin kahve çeşitlerini toptan satın almak istiyorsanız hummalı bir araştırma yapmanız gerekiyor. Çünkü kötü bir seçim rafine bu zevklerinizi bile hüsrana uğratabilir. Bir kahve dükkanı olarak çizdiğiniz imajın zedelenmemesi konusunda ısrarcıysanız dikkatli olmalısınız. Peki, bu rafine zevklerinizi taçlandıracak toptancıyı nasıl bulacaksınız? Aklınızda soru işaretleri varsa bol bol araştırma yapmalısınız.

En iyi Kahveci

Toptan kahve bir kahve sağlayıcısı tarafından dünyanın farklı ülkelerinden ve bölgelerinden gelen en iyi kahve çekirdeklerini sizlerle buluşturur. Kavurur ve bu kahveleri toptan almanıza olanak sağlar. Kahvelerle buluşmanızda aracı olan bu firmalar arasından seçim yapmanız gerekir.  “Kahveleri en uygun fiyata veren firma hangisidir?” aklınızı meşgul eden ilk soru olacak. Evet, fiyat oldukça önemli ve seçim yapmanızda büyük bir rol oynayacak. Ama dikkat etmeniz gereken başka detaylar da var.

Doğru Kahve Seçimi

Toptan kahve için araştırma yaparken karşınıza sayısız seçenek çıkacağı konusunda hiçbir kuşkunuz olmasın. Pek çok kahve çeşidi ve pek çok toptancı ile karşılaşacaksınız. Asıl husus bu kadar seçenek arasından kendi kahvenizi ve toptancınızı bulmak. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri kalite diğeri ise fiyat olmalıdır. Uygun fiyatlı kahve ve kaliteli kahve bulduktan sonra ise yapmanız gereken kahveleri yakından tanımaktır. Kahvelerin özelliklerini bilmeli ve kahveleri nerede kullanacağınıza karar vermelisiniz. Bu doğrultuda seçtiğiniz kahvenin özelliklerinin sizin için uygun olup olmadığının ayırdına varabilirsiniz. Brezilya cerrado kahve gibi pek çok kahve seçeneği bulunmaktadır. Bu kahve çeşitlerinin birbirinden başka özellikleri vardır. Kimisi yumuşak içimli kimisi sert kimisi aromalı kimisi de eşsiz bir kokuya sahiptir.

Tüm bu seçimleri yaptıktan daha sonra kahve kahvelerin hangi demleme çeşidi ile demlendiğini öğrenebilir ve hangi ekipmanlar ile demlediğinizde daha iyi sonuç alabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

Her zaman taze, kaliteli ve uygun fiyatlı kahveyi sizlerle buluşturmayı prensip olarak kabul ederek yola devam eden Sage Coffee Roastery, bugüne kadar 3200 üzeri müşteriye kahve sunmuştur. 5 yıllık tecrübesi ile birbirinden farklı kahve çeşitlerini sunan Sage Coffee Roastery, taze çekirdek kahve konusunda hızlı teslimat başarısı ile de dikkat çeken bir firmadır. İki genç girişimci tarafından hayata geçirilen Sage Coffee Roastery dünyanın dört bir yanından en çok beğendiği kahveleri İstanbul’da özenle kavurmaktadır. Kahve aşkını benimsemiş bu firma ile doğru kahve seçimi yapabileceğinize emin olabilirsiniz. Unutmayın ki kahve kavurmak bir sanattır ve Sage Coffee Roastery, bu işin hakkını veren bir markadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir