Saç Protezinin Uygulanma Aşamaları Nelerdir?

Saç dökülmesinin önüne geçilemediği durumlarda seyrelen saçların yerine yeni saç ekimlerine saç protezi adı verilir. Estetik cerrahinin mümkün olmadığı durumlarda kaybedilen saç kıllarının yerine ekilen saçların doğal duruşu ise saç protezinin kalitesini ortaya koymaktadır. Saç protezi için kısa bir süre gerektiği gibi saç diplerinin durumuna göre bir kaç seans sonrasında da protez işlemi gerçekleştirilir. Protez saç uzmanı olarak firmamızda bu zaman kadar çok sayıda saç protezi gerçekleştirdik. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi her zaman daha çok umutlandırdığı için vazgeçmeden bu uygulamayı yapmaya devam ediyoruz.

Doğal protez saç İstanbul

Saç Protezindeki Önemli Aşamalar

Saç protezi için ilk aşama deneyimli elemanlarımızla gerçekleşen ön muayenedir. Saçın ve saçlı derinin yapısı uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde araştırılır. Nasıl bir tasarımın olacağı ve yapılacak uygulama hakkında kışa bir bilgilendirme yapılacaktır. Saç dökülmesi yaşayan kişinin kafa yapısının kalıbı çıkartılır ve saç dağılımının ana hatları belirlenir. Saç protezi için dizayn yapıldıktan sonra ekim işleminin düğmesine basılır. Kişinin dökülmüş saç köklerine yapılan muayenenin ardından yüksek teknolojiye sahip cihazlarla saç protez aşamasının en önemli kısmı başlar. Saç protezi için saç yapısı asla sorun olmaz. Çünkü düz, kıvırcık ve dalgalı saç protezi yapmak mümkündür. Doğal protez saç sayesinde saç seyrekliği ve dökülmesi yaşamazsınız. Hair life ailesi olarak bu uygulamayı hijyenik ve uygun koşullar çerçevesinde yapmaktayız.

Mustafa Kemal Çiçek Protez saç uzmanı

Protez Saç Doğal Görünür mü?

Protez saçtaki asıl amaç diğer saçlarla %100 uyum sağlamaktır. Çünkü yapay duran saçların doğal saçlara olan uyumsuzluğu kişinin kendini kötü hissetmesine neden olacaktır. Medikal yapıştırıcılarla uygulanan protez saç uygulaması için gerekli ve daha detaylı bilgiyi bize gelerek rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Seyrek saçtan kurtulmak isteyen bireyler kel kalmadan önce kendi saçlarına çok benzeye saçlara kavuşmanın mutluluğunu her fırsatta yakalarlar.

Erkeklere protez saç uygulama

İstanbul’da Saç Protezi

İstanbul’da yer alan hair life sayesinde kelliğe en doğal çözümü bu şekilde bulabilirsiniz. Protez saç İstanbul şehrinde tamamen bizim güvencemiz altında yapılmaktadır. Her müşterimiz bir değer ve memnuniyeti ise bizim için bir ışıktır.

Bu yazı; Hairlife.com.tr sitesindeki makalelerden ve görseller göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir