Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan uygulaması nasıl yapılır ve Salla Kazan ile bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Salla kazan uygulamasının play store ve apple mağazalarındaki adı “Dijital Operatör” olarak geçmektedir. Dijital operatör uygulaması içinde yer alan Salla Kazan bölümü bedava internet ve dakika paketi verdiği için uygulamanın önüne geçmiştir. Salla Kazan sayesinde kullanıcılar haftalık bedava  internet ve konuşma paketi yanında daha bir çok hediyeden yararlanabilirsiniz.

Salla Kazan uygulaması nasıl indirilir?

Salla Kazan uygulamasının android ve iphone telefonlar için sürümleri mevcuttur. Kullandığınız cihazın yazılımsal özelliğine göre playstore ve app mağazalarında bulabilirsiniz. Uygulama arama sekmesine “dijital operatör” yazmalısınız. Reklamsız gelecek ilk uygulamayı telefonunuza yükleyin. Dijital operatör uygulamasını açın. Bilgilerinizi ve şifrenizi girerek uygulamadan yararlanabilirsiniz. Uygulamaya ilk defa girecekseniz şifre al bölümünden şifre alabilirsiniz.

Salla Kazan yapamıyorum

Salla Kazan uygulamasında hatalarla karşılaşabilirsiniz. Salla kazan uygulamasını haftada 1 kere kullanacağınızı unutmayın. İlave hak kazanmak için BiP uygulaması üzerinden çeşitli görevler tamamlayabilirsiniz. Bu sayede haftalık birden fazla salla kazan hakkı edinmiş olursunuz. Salla kazan uygulamasından hediye aldığınızda size bilgilendirme mesajı gelecektir. Ardından hediye paketlerini kullanabilirsiniz.

BiP Ek Salla Kazan nasıl yapılır?

Salla Kazan ek hak almak için BiP uygulaması üzerinden görev tamamlamanız gerekiyor. BiP uygulamasında yer alan #senyapdiye kanalını takip edin. Ardından size gelecek görevleri tek tek yerine getiriniz. Görev tamamladıkça Salla Kazan hakkı ve daha fazla hediye kazanabilirsiniz.

Salla Kazan Hilesi nasıl yapılır?

Salla kazan hilesi var mı, soruları çok fazla geliyor. Teknolojinin olduğu yerde mutlaka çözümler vardır. Dolayısıyla Salla Kazan uygulamasının da hilesi var. Fakat bu hileyi yapmak öyle çok kolay değil. Öncelikle salla kazan hilesi bilgisayar üzerinden yapılıyor. Bilgisayara yükleyeceğiniz emülatör uygulamasından birden fazla salla kazan çalıştırın. Aynı anda gelecek hediyeler ile paketinizi açtığınız uygulama sayısıyla katlayabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi almak için; https://salla-kazan.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir