Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler Nelerdir?

Çevremden çok fazla soru geliyor, kız arkadaşlarına veya erkek arkadaşlarına ne tip hediye alabileceklerine yönelik. Ben de elimden geldiğince yorum yapıyorum fakat bugün konusu açılmışken tavsiyelerimi derleyip sizlerle de paylaşmak istedim. Bu yazımda sevgiliye alınabilecek hediyelerden kendi seçimim olanları aktarmaya çalışacağım.

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

Son yılların popüler ürünlerinden biri haline geldi Sihirli Kupa Bardaklar. Özellikle sevgiliye hediye konusunda ilk tercihler arasında yer alıyor. Peki nedir bu hediye? Bir kupa bardağının düz bir renk olduğunu hayal edin, örneğin siyah renginde olsun. Sıcak veya türüne göre soğuk bir sıvı koyduğunuzda bardağa, birden dış kaplamasında bir fotoğraf ortaya çıksın. Buna sihirli kupa bardak deniliyor. İstediğiniz fotoğraf için çalışma yaptırabilirsiniz. Sadece sevgiliye değil, ev arkadaşını veya iş arkadaşınıza da almanız mümkün.

3D Led Gece Lambası

Kız arkadaşınıza veya eşinize hediye alacaksanız, hem sizin işinize yarayacak hem de onu mutlu edecek bir şeyler alabilirsiniz. Örneğin gece lambası. Tabi bunun biraz daha cafcaflı olanını düşünün. Son zamanlarda 3D Led Gece Lambası konusunda gerçekten harika çalışmalar ortaya konuyor. Özellikle dış görünüş açısından da bulunduğu yeri güzelleştirecek bu lambaların sevgililer için özel tasarlanmış olanları mevcut. Tercih edebilirsiniz.

Doğduğun Gün Neler Oldu?

Sevgiliye doğum günü hediyesi alacaksanız onun doğum günü ile ilişkilendirilebilecek bir şeyler yapabilirsiniz. Mesela doğduğun gün ne oldu kartları hediye edebilirsiniz. Bu kartlarda, sevdiğiniz kişinin doğduğu gün neler olduğuna dair bilgiler bulunur. Satın alma işlemi yaptığınızda ürünü vereceğiniz kişinin doğum tarihi gün ay ve yıl olarak yazmanız yeterli.

Kişiye Özel Portre Karikatür

Yüzünüzün kağıda dökülmesini, karakalem veya benzeri boyama stilleri ile yüzünüzün yapılmasını ister misiniz? Özellikle yeni çiftler bu yola çok sık başvuruyor. Örneğin, sevgilinizin doğum günü var. Onun fotoğrafını kişiye özel portre karikatür yapan bir işletme veya kişiye veriyorsunuz. İşlemi yapacak kişi fotoğrafa bakarak uygun şekilde karikatürize ediyor. Ardından size sunuyor. Siz de doğum günü olduğunda bir yan hediye gibi sevdiğinize veriyorsunuz.

Peki Bu Ürünleri Nerede Bulabilirsiniz?

Türkiye’nin dört bir yanında bu işi yapanlar var fakat kimi zaman sizi yüzüstü bırakabiliyor veya kalitesiz ürün yollayabiliyorlar. Bu konuda araştırma yaptığımda en sorunsuz ve en kaliteli hizmeti hediyemen.com sitesinin sağladığını görüyorum. Özellikle online bir hizmet olduğu için zamandan da ciddi tasarruflar sağlayabiliyorsunuz.

Peki ne tür ürünler var ? Kişiye özel ürün kategorisinde yüzlerce çeşidin olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra özel günlere göre hediye türleri, ilginç ürünler ve daha sayamadığım birçok çeşitte hediye mevcut. Sitenin ayrıca mobil uygulaması da mevcut. Websitesi üzerinden uğraşmak istemiyorsanız uygulamasını indirip, oradan sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ve benzeri birçok ödeme seçeneği ile tavsiye ettiğim bir adres.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 yorum: “Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler Nelerdir?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir