Shopier Nedir? Shopier’in Avantajları Nelerdir?

Dilediğiniz platform üzerinde satış yapmanızı sağlayan Shopier, satıcıların kredi kartı ya da banka kartı aracılığı ile ödeme alma imkanı sunar. Bu sayede sosyal medya hesaplarınız başta olmak üzere kendi sitenizde ya da farklı pazar yerlerinde satış gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak Shoier’e girip bir dükkan açmanız gerekir. Üyelik almak son derece kolaydır. Ardından Shopier size bir satış linki verir. Linki istediğiniz yerde, örn Instagram, Facebook vs, paylaşırsınız. Daha sonra takipçileriniz ve müşterileriniz bu linke tıklayarak ürünü inceler. Almak istediklerinde taksitli ödeme şansına sahiptirler. Alıcıların, Shopier üyeliklerinin olmasına gerek yoktur. Kart bilgileri sistemde saklanmadan güvenli alışverişin keyfini çıkarırlar.

Shopier’in Avantajları Nelerdir?

1) Kullanım kolaylığı sağlar.

Her platform üzerinde programın size atadığı link yardımı ile kullanıcıların alışveriş yapmasına imkan tanımak satıcıları, pek çok ayrıntıdan kurtarır. Satış linkleri birden fazla platformda kullanılabilir ve bu sayede her sosyal medya hesabınızda ya da kişisel listenizde ürünlerinizi tek tek tanıtmak için vakit harcamanıza gerek kalmaz.

2) Güvenlidir.

Müşterilerin hem kişisel hem de finansal bilgilerini saklamayan Shopier son derece güvenlidir. Üstelik, Shopier üzerinden alışveriş yapabilmek için müşterilerin üye olmasına gerek yoktur. Bu da güvenli alışverişi hiçbir zahmet olmaksızın kısa sürede gerçekleştirmeyi sağlar. Alışveriş sonrası kart bilgileri sistemde saklanmadığı için dolandırıcılık ya da kart kopyalama gibi diğer sorunlar hakkında müşterilerin endişelenmesine gerek yoktur. Aynı zamanda Instagram gönderisi üzerinden ya da kişisel hesaplardaki satın alma – havale süreçlerinden çok daha güvenlidir.

OKUMALISIN!  RESTful API'ler, Mikro Hizmetler ve Hizmet ağları

3) Satışların artmasını sağlar.

Kullanıcılar, güvenli ve kolay satın alma seçeneklerinden alışveriş yapmaya yatkındırlar. Aynı zamanda taksit imkanı sunan Shopier’den üye olmaksızın takip edilebilir şekilde online alışveriş gerçekleştirebilmesi, kullanıcıları teşvik eder.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir