Shopify Nedir? Shopify’ın Avantajları Nelerdir?

Shopify, e-ticaret mağazanızı yazılım bilgisine sahip olmadan kurmanızı sağlayan yazılımdır. Tek bir kontrol merkezinden kolaylıkla ve minimum harcama yaparak Shopify’ı kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden ürünlerinizi pazarlama şansı sunan Shopify, hem dünyada hem de Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Kanada merkezli Shopify, bulut tabanlıdır. Bu sayede satıcıların sunucu ve hosting kurulumları ile vakit harcamaları gerekmez. 600’den fazla kullanıcıya sahip Shopify, 70’i aşkın ödeme sistemine entegredir.

Shopify’ın Avantajları Nelerdir?

1) İndirmek ve kurmak kolaydır.

Shopify, hem kurulum hem de kurulum aşamasında son derece kolaydır. Yazılım ya da online mağaza kurulumu ile ilgili hiçbir bilgiye sahip olmayanlar da Shopify kullanarak, eksiksiz bir şekilde kendi alışveriş sitelerini yaratabilir. E-ticaret sitenizi kurmak ve başlatmak için gerekli yazılım hizmetini sunan Shopify, yönetici arayüzü ile de kullanıcı dostudur. Satıcılar, gereken her şeyi bu sayede kolaylıkla gerçekleştirebilir.

2) Görsel olarak caziptir.

Marka tarz ve içeriğinize uygun görsel çekiciliğe sahip temalar, Shopify üzerinden seçilebilir. Profesyonel şablonlar, basic temalar ve geliştirilmiş etkili temalar da dahil olmak üzere tercih edebileceğiniz alternatifler oldukça geniştir.

3) Uygulama entegrasyonlarına sahiptir.

Farklı uygulamalara entegre olabilen Shopify, ileri seviye özelleştirmelere imkan tanır. Böylelikle satıcılar, alışveriş sitelerine farklı özellikler ve ekstra işlevler ekleyebilir.

4) Güvenlidir.

Dünya çapında Shopify’ı etkili kılan bir diğer avantaj da güvenli olmasıdır. Kullanıcıların kişisel ve finansal bilgileri ile ilgili gizliliğin sağlanması oldukça önemlidir. İnternet üzerinde güvenlik, bilinçli kullanıcıların en çok önem verdiği unsurlardan biridir.

OKUMALISIN!  Google Cloud Sunucuya Statik IP Adresi Verme

5) Etkin yükleme hızına sahiptir.

İdeal şekilde dizayn edilen donanım ve yazılımlar ile birlikte Shopify, fazlasıyla hızlı yükleme ile birlikte son derece hızlı alışveriş deneyimi sunar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir