Şifresiz Şekilde Takipçi Almak, Beğeni Satın Almak Mümkün!

Sosyal medyada kendini geliştirmek, binlerce kişiye ulaşmak için en kolay yol takipçi satın almak, beğeni almak ya da bunları ücretsiz şekilde yerine getiren servislerden faydalanmaktır. Fakat yaşanan sıkıntıların başında bunu yaparken kullanıcı bilgileriniz için şifre istenmekte ve beraberinde ciddi güvenlik sorunları yaşanmakta. Sizlere bu yazımda şifresiz şekilde takipçi, beğeni ve izlenme işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatacağım.

Şifresiz Takipçi Almak

Instagram, Twitter ve benzeri sosyal medya servislerinde takip etme özelliği bulunuyor ve eğer siz takipçi sayınızı arttırmayı düşünüyorsanız genellikle servisler sizden şifre talep ediyor. Fakat aslında, sosyal ağların API özelliklerinden dolayı bunlara hiçbir zaman ihtiyaç duyulmuyor. Fakat sırf hesabınızı çalmak, sizleri dolandırmak için bu tarz yolları gidiyorlar veya sistemlerine dahil ederek sizin başkalarını takip etmenizi sağlıyorlar.

Bu konuda birçok servisi denedim, test ettim ve sonucunda şifresiz takipçi işlemi adına igtools.in adresini sizlere önermekteyim. Bundaki temel sebep dediğim gibi güvenilir olması. Kısacası belki işinize yaramaz, çalışmaz fakat size hiçbir zaman zarar vermez. Benim deneme yaptığım sırada ortalama 100-150 anlık takipçi geldi.

Peki sistem nasıl işliyor? Siteyi açıktan sonra karşınıza “Instagram Hesabı ile Giriş Yap” butonu geliyor. Bu butona tıkladığınızda instagramın resmi sayfasına yönleniyorsunuz ve oradan izin işlemleri yapılıyor. Herhangi bir password, şifre, parola girmenize gerek kalmıyor.

Şifresiz Beğeni Almak

Takipçi işleminin ardından beğeni hakkında da konuşmakta fayda var. Instagram’da fotoğrafların beğenilmesi şahsi hesaplarınızın dışında işletme hesaplarınız için de değerlidir. Çünkü keşfete düşme ihtimaliniz artar ve beraberinde bir anda yüzbinlerce kişi tarafından görüntülenirsiniz. Özellikle butik, satış hesaplarının bunu yapmasını şiddetle öneriyorum.

Igtools servisine giriş yaparak bir anda binlerce beğeni kazanmanız mümkün. Fakat bunu sürekli hale getirirseniz eğer çok fazla katkı sağlarsınız. Tek sefer, hiçbir zaman yeterli olmuyor. Şifresiz beğeni aldığınız için de bunu sürekli güvenilir şekilde yapabilirsiniz.

Şifresiz İzlenme Almak

Üçüncü ve son olarak izlenme konusuna değineceğim. Bilindiği üzere Instagram’da video paylaştığınızda beğenme sayısının yerine izlenme sayısı görüntülenir. Bu da sizin için önemli bir değerdir. Ayrıca hikayelerinizin görüntülenmesini de isteyebilirsiniz. Bu tarz işlemleri yerine getirmek için de aynı araçları kullanmanızı öneririm. Takipçi ve beğenide olduğu gibi şifresiz izlenme de sizden herhangi bir bilgi istemez.

Üç ana başlığın yanı sıra anket, yorum, medya indirme işlemlerinde de kullanmanızı öneriyorum. İletişim sayfaları üzerinden de isteğiniz varsa belirtebilirsiniz kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanmakta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir