Forma Tasarla Uygulamasıyla Forma Yaptırma Deneyimi Yaşayın

Özellikle sporla iç içe olan insanlar, hobi olarak veya profesyonel bir şekilde yaptıkları spor aktiviteleri için kendilerine özel formaları olsun isterler. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bu konudaki maliyetlerin de düşmesi, sporseverleri forma yaptırmaya itmektedir. Bugün birçok halı sahaya gidip maç izlediğimiz zaman sahaya çıkan takımların birçoğunun kendine özel formasının olduğunu görmekteyiz. Peki bu iş nasıl yapılıyor?

Özel Formalar Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Forma yaptırma konusunda genellikle hangi branşların yer aldığını incelersek, aşağıdaki listeyi oluşturabiliriz.

  • Futbol: Genellikle halı sahada oturaklı bir takım halinde oynayan futbolseverler kendilerine özel forma yaptırmak ister. Bunun dışında yarı profesyonel takımların da bu konuda çaba sarf ettiğini görüyoruz.
  • Basketbol: Yine aynı şekilde basketbol ile ilgisi olan ve çevresindekilerle bir takım oluşturanların da özel kıyafet yaptırma derdinde olduğu aşikar.
  • E-Spor: Son yılların popüler spor türlerinden olan E-Spor oyuncuları da takımları için kıyafet yaptırmak ister. Bu onlar için hem bir ciddiyet hem de bir marka değeri katmaktadır.

Forma Tasarlamak için Ne Yapılmalı?

Sen de aşağıdaki üç yoldan birini seçerek forma tasarla .

  1. KENDİ BİLGİNİZ İLE TASARLAYIN. Eğer grafik tasarım bilginiz var ise veya takımdan birisinin böyle bir bilgiye sahip olduğunu düşünüyorsanız, forma yaptırma firmalarının belirttiği ölçülerde kendi tasarımınızı ortaya koyabilirsiniz.
  2. UZMANA YAPTIRIN. Bu konuda faaliyet gösteren yüzlerce grafik tasarım firması veya şahsi çalışanlar mevcut. Özellikle freelancer bakımından faaliyet gösteren birçok kişi var. İnternette ilanlar üzerinden onlara ulaşabilirsiniz.
  3. FORMA FİRMASINA YAPTIRIN. Basım işini yapacak olan firmalar genelde tasarım konusunda da yardımcı olmaktadır. Dilerseniz onlar ile anlaşabilirsiniz.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Forma tasarlama işi ve basım gerçekten özveri isteyen bir eylemdir. Bu yüzden hem iyi bir firma seçmeli hem de dikkatli davranmalısınız. Öncelikle formanızın hangi amaçla kullanılacağına karar verin. Kimi zaman hem maç için hem de güncelik hayat için isteyebilirsiniz. Bu yüzden ona göre kumaş seçilmesi gerekir. Ayrıca hangi spor dalı için olacağını da belirlemelisiniz. Basketbol takımınız için forma yaptırmak istiyorsunuz fakat bunu dile getirmemişseniz firma size futbol için ideal olan kıyafetleri ortaya çıkartabilir.

Bir diğer önemli husus, yapılan tasarımın kıyafete oturup oturmadığı. Bu konuda firmadan teyit almalı hatta imkanınız var ise ilk baskıdan sonra olup olmadığını incelemelisiniz. Aksi takdirde küçücük bir hata bütün hevesinizi ortadan kaldırabilir.

Son olarak da kaliteden bahsetmekte fayda var. Şu ana kadar incelediklerim arasında DRY-FİT teknolojinin kullanıldığı formalar ciddi anlamda kaliteli. Siz de bu hususa dikkat ederseniz uzun ömürlü ve kaliteli şekilde kullanabilirsiniz.

Bu Konuda Önerdiğim Firma

Yerel ve ulusal anlamda forma konusunda faaliyet gösteren onlarca işletme mevcut bu konuda. Fakat araştırmalarım sonucunda en iyi hizmeti, en uygun fiyata veren yer http://www.formayaptirma.net/ adresi. Kendileri hem çeşit hem de hız bakımından da gerçekten harikalar yaratıyor. Ben firma araştırması yaparken şikayetleri de okurum. Şu ana kadar bu adres ile ilgili bir şikayet görmemem de büyük bir artı.

Forma Tasarla uygulamasıyla kendi formanızı tasarlayın, Forma Tasarla sihirbazıyla forma yaptırmak çok basit gibi bir şey ekleyip, eksiz olarak link verirseniz şahane olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir