Sosyal Bilgi Kaynağınız: Bilmişler

İnternet ortamının kullanım oranlarının arttığı dönem akıllı cep telefonları kullanım oranlarının artması dönemine denk gelmektedir. Bu süreçte insanların geçmiş yıllarda tercih ettikleri ansiklopediler yerini sanal platformlara bırakmışlardır. Doğru ve güncel bilgiyi ziyaretçileri ile buluşturma konusunda istekli olan Bilmişler gibi platformlar hedeflerine ulaştıkça müşterilerine daha geniş kapsamlı hizmet verebilmek adına kategori çeşitlendirmeleri yapmaktadırlar.

https://bilmisler.com/ üzerinden ziyaretçilerinin beklentilerine tam anlamıyla karşılık verebilmek adına sürekli olarak yeni kategoriler oluşturmaktadırlar. Özellikle güncel konulara yer veriyor olmaları ve bunu yaparken genel içerikleri de aktarıyor olmaları ziyaretçi kitlelerini gün geçtikçe arttırmaktadır. Sizler de hâkim olduğunuz bir kategoride diğer ziyaretçilere yardımcı olabilmek adına yazar başvurusu yapabilirsiniz. Bu konu gönüllülük esasına dayalı olarak ilerlemekte ve hazırladığınız yazılar uzman editör kadrosu tarafından incelendikten sonra yayına alınacaktır.

Gerçek hayatta olduğu gibi internet ortamında da insanlara yardımcı olabilmek, güncel ve doğru olan bilgiler ile sorularına yanıt verebilmek ayrı bir manevi haz vermektedir. Bilgi paylaşımının haricinde sisteme üyelik işlemlerini tamamlayarak güncel olan konular hakkında çeşitli anketler başlatmanız da mümkündür. Hitap ettikleri kitlelerin gün geçtikçe büyüyor olması nedeniyle özellikle seçim gibi gündemi meşgul eden konularda çıkan sonuçlar geleceği yorumlamanız açısından önemlidir. Üyelik işlemleri ücretsiz olup, sisteme kayıt olurken paylaştığınız mail adresine kesinlikle herhangi bir reklam maili gönderimi yapılmamaktadır. Sistemin gelir modeli yazı içeriklerinde yer alan reklamlardan ibaret olup, kesinlikle okuyucuyu rahatsız etmeyecek düzeylerde sergilenmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir