Sosyal Medya Hesaplarının Takipçi Sayısını Yükseltme Yolları

2010 yılından itibaren sosyal medyanın gücünü hayatımızda daha fazla hissetmeye başladık. Günümüzde ise hayatımızın her anında sosyal medyanın varlığında söz edebiliriz. Artık sadece hesap açmak, profil oluşturmak yetmiyor. Daha fazla kişiye erişmek, daha fazla takipçiye ulaşmak ihtiyaç haline geldi. Bu hususta neler yapabilirsiniz, detaylı şekilde anlatmak istiyorum.

Instagram Takipçi Sayısını Yükseltme

Birkaç sene önce ücretsiz olarak takipçi alabileceğiniz siteler ortaya çıktı. Bunların temel işleyişi, hesabınız ile birlikte sisteme girdiğiniz zaman belirli miktarda ücretsiz takipçi gönderilir. Fakat bu sırada siz de başkalarını takip etmeye başlarsınız. Kimileri için faydalı olsa da birçok kullanıcı ya suistimal etmeye çalıştığı ya da başkası ile takipleşmek istemediği için kısa sürede önemini yitirdi.

 

Ardından kredi bazlı çalışmalar yapıldı. Örneğin A hesabınızı takip etmeleri için kullanıcı arıyorsunuz. Sisteme fake hesabınız olan B hesabı ile giriş yapıp puan kazanıyorsunuz ve ardından kazandığınız puanları A için harcıyorsunuz. Belirttiğim sistem de bir dönem bayağı popüler olmasına rağmen son yıllarda yepyeni bir olay ortaya çıktı. Instagram takipçi satın al başlığı altında piyasada yer edinen yeni siteler ile sadece birkaç lira ile binlerce kullanıcıya ulaşabiliyorsunuz. Hatta bu tarz servislerde milyonlara kadar gönderim yapılabiliyor. Hem de oldukça uygun fiyata. Ülke bazlı, bot – gerçek kullanıcı bazlı seçimlerde bulunarak size en uygun çözüme de kavuşabiliyorsunuz.

Instagram Beğeni Sayısını Yükseltme

Yukarıda belirttiğim hususa ek olarak fotoğraf beğenisi konusunda da ciddi işlemler yapılıyor. İster tek bir postunuza binlerce beğeni alın, isterseniz düzenli paketlerden faydalanarak her paylaştığınız görsele beğeni alın. Tamamen sizin kararınız. Fiyatlar da toplu alım olarak düşünüldüğünde daha uygun hale geliyor. Araştırmalarım sonucunda tek bir gönderiye 100k ya kadar beğeni alabiliyorsunuz, bunu daha da yüksek seviyede yapan firmalar mevcut. Instagram beğeni satın almak için ise sadece gönderi adresini vermeniz yeterli.

Facebook Sayfanızın Beğenisini Arttırın

Son yıllarda büyük düşüş yaşasa da otoritesi bakımından her zaman ilk sıraların efendisi konumunda bulunan Facebook için sayfa beğenisi çok önemlidir. Özellikle geçtiğimiz yıl yayınlanan yeni güncelleme ile sayfanızdan para kazanma oranınız bile ciddi şekilde yükseldi. Bu hususta sayfa beğenisi satışı uzun yıllar boyunca devam ediyor. 2018 itibari ise oldukça dip fiyatlardan hem organik hem de otomatik şekilde gönderimler yapılmakta. Facebook sayfa beğenisi için alım yaparken tavsiyem organik çalışma yapmanız, aksi takdirde hem sistemden uyarı veya ban yiyebilirsiniz hem de hızlı bir şekilde erişim oranınız düşer.

Twitter Takipçi Sayınızı Arttırın

Uzun yıllar boyunca hayatımızda olan ve ilk zamanlarda 140 karakterin daha sonra 280 karakter sınırına yükseltildiği Twitter’da popüler olmak beraberinde birçok olumlu durumu da getirmektedir. Özellikle tanınmış hesapların reklam üzerinden para kazanma, projelerde yer alma gibi pek çok avantajı bulunuyor. Fakat burada önemli olan Türk ve sizi takip etmek isteyen takipçilere sahip olmak. Benim tavsiyem tek bir sefer alım yapmak yerine sürekli yapmanız yönünde. Böylece Twitter Türk Takipçi aldığınızda bir kısmı sizi bıraksa da her alışınızda %50-%60 lık bir kitleyi elinizde bulunduracaksınız.

Youtube Abone Sayısını Arttırma

Birçok popüler insanın Youtube üzerinden yayın yapmaya başlaması ile birlikte burası da büyük bir platform haline geldi. Eskiden şarkı veya dizi – film, komik video izlediğimiz Youtube bir anda ülkemizin en önemli sosyal ağı haline geldi. Eğer siz de platformda yerinizi almak ve içerikler oluşturmak istiyorsanız öncelikle bu içerikleri izleyecek kitleye sahip olmalısınız. Bu hususta tavsiyemiz Youtube abone satışı yapan firmalardan alım yapmanız yönünde. Youtube abone satın alma özelliği olan bu adreslerden kolaylıkla on binlerce abone alabilirsiniz.

Yukarıda anlattıklarımın hepsine ulaşabileceğiniz nadir adreslerden birisi kuşkusuz smmfull.com ‘dur. Sosyal medya bayilik paneli sistemi ile her gün binlerce kullanıcısına hizmet vermektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir